HNK Kobre Samobor - NK Mladost Obrezina (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: HNK Kobre Samobor
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | HNK Kobre Samobor - NK Polet Buševec | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | HNK Kobre Samobor - NK Lomnica | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Vatrogasac Zdenci - HNK Kobre Samobor | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | NK Klas Mičevec - HNK Kobre Samobor | 2 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
NK Mladost Obrezina Νίκες 3
NK Mladost Obrezina Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
NK Mladost Obrezina Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
NK Mladost Obrezina Less than 4.5 cards 9 από 9
HNK Kobre Samobor Χωρίς Ήττες 4
HNK Kobre Samobor Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
HNK Kobre Samobor Less than 4.5 cards 10 από 10
HNK Kobre Samobor Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
HNK Kobre Samobor - NK Mladost Obrezina
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα HNK Kobre Samobor - NK Mladost Obrezina, ώρα έναρξης 2024-04-28 15:00:00 διεθνής ώρα.
HNK Kobre Samobor και NK Mladost Obrezina συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Mladost Obrezina
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Mladost Obrezina - NK Turopoljac Kuče | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sava Drenje Brdovečko - NK Mladost Obrezina | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Obrezina - NK Inker Zaprešić | 1 - 5 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Polet Buševec - NK Mladost Obrezina | 4 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |