Capital FC TO - Ανάπολις (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Capital FC TO
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Capital FC TO - Ιπόρα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-23 | Καταλάνο - Capital FC TO | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Μπραζιλιένσε - Capital FC TO | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Capital FC TO - Μίξτο | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Μίξτο - Capital FC TO | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Capital FC TO - Μπραζιλιένσε | 1 - 4 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Capital FC TO - Καταλάνο | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Ιπόρα - Capital FC TO | 2 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.4
|
3.2
|
2.6
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 4
Γενικός
Ανάπολις More than 4.5 cards 5 από 6
Ανάπολις More than 10.5 corners 5 από 6
Ανάπολις Χωρίς νίκες 3
Ανάπολις Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Capital FC TO Less than 4.5 cards 6 από 8
Capital FC TO - Ανάπολις
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Capital FC TO - Ανάπολις, ώρα έναρξης 2024-05-11 19:00:00 διεθνής ώρα.
Capital FC TO και Ανάπολις συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ανάπολις
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Ανάπολις - Καταλάνο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ιπόρα - Ανάπολις | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Ανάπολις - Ρελακ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ουνιάο - Ανάπολις | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Ανάπολις - Ουνιάο | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Ρελακ - Ανάπολις | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ανάπολις - Ιπόρα | 4 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Καταλάνο - Ανάπολις | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 8 | 7 | 1 | 0 | 23:5 | 22 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:9 | 14 |
4
|
Τρεμ | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:14 | 11 |
5
|
Μανάους | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:12 | 11 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:13 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:17 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 14 |
3
|
Μαράνχο | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | 13 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 8 | 3 | 4 | 1 | 14:13 | 13 |
5
|
Ρίβερ | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
6
|
Fluminense-PI | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | 9 |
7
|
Cametá SC | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:9 | 8 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:4 | 22 |
2
|
Ιγκουάτου | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:6 | 14 |
3
|
Αμέρικα Νατάλ | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
4
|
Σάντα Κρουζ | 8 | 4 | 0 | 4 | 12:13 | 12 |
5
|
Atlético Cearense | 8 | 4 | 0 | 4 | 9:11 | 12 |
6
|
Σόουζα | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:14 | 5 |
8
|
Πότιγκαρ | 8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:4 | 17 |
2
|
Ρετρό | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
Σακουπένσε | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
Άσα | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
6
|
Πετρολίνα | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
7
|
Ζουζίρενσε | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:6 | 19 |
2
|
Ανάπολις | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:6 | 14 |
3
|
Μίξτο | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
4
|
Ιπόρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | 11 |
5
|
Ουνιάο | 8 | 2 | 5 | 1 | 7:6 | 11 |
6
|
Καταλάνο | 8 | 2 | 5 | 1 | 6:5 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:12 | 7 |
8
|
Ρελακ | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:11 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 8 | 4 | 4 | 0 | 11:5 | 16 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 8 | 4 | 3 | 1 | 10:3 | 15 |
3
|
Πορτουγκέσα | 8 | 3 | 5 | 0 | 10:5 | 14 |
4
|
Σέρα | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:10 | 11 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:9 | 9 |
7
|
Ipatinga | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:9 | 6 |
8
|
Ουντάξ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
2
|
Μαρίνγκα | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:7 | 17 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:13 | 11 |
4
|
Pouso Alegre | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:5 | 9 |
5
|
Αγκουά Σάντα | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
6
|
Σάο Ζοσέ | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:7 | 8 |
7
|
Σάντο Αντρέ | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:9 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 11 |
2
|
Σιανόρτε | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Αβενίντα | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
4
|
Μπάρα | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
4
|
Εσπορτίβο | 5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
6
|
Novo Hamburgo | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
7
|
Χερσίλιο | 7 | 0 | 6 | 1 | 6:7 | 6 |
8
|
Κασκαβέλ | 8 | 1 | 3 | 4 | 3:8 | 6 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |