Perła Złotokłos - Laura Chylice (3-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Perła Złotokłos
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Milan II Milanówek - Perła Złotokłos | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Perła Złotokłos - Progres Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS Podolszyn - Perła Złotokłos | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Perła Złotokłos - Ursus II Warszawa | 3 - 1 |
Perła Złotokłos - Laura Chylice
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Perła Złotokłos - Laura Chylice, ώρα έναρξης 2024-05-28 16:30:22 διεθνής ώρα.
Perła Złotokłos και Laura Chylice συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Laura Chylice
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | KS Halinów - Laura Chylice | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-18 | Laura Chylice - Znicz II Pruszków | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | GKS Podolszyn - Laura Chylice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Laura Chylice - Champion Warszawa | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |