Delta Słupno - Wektra Zbuczyn (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Delta Słupno
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Żbik Nasielsk - Delta Słupno | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Delta Słupno - Świt Staroźreby | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Nadnarwianka Pułtusk - Delta Słupno | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Delta Słupno - Marcovia Marki | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Bug Wyszków - Delta Słupno | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Delta Słupno - Wektra Zbuczyn | 4 - 0 | |
2024-06-26 | Wektra Zbuczyn - Delta Słupno | 4 - 1 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-22 | Delta Słupno - Kasztelan Sierpc | 5 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-15 | Start Proboszczewice - Delta Słupno | 0 - 0 | |
Γύρος 19 | |||
2024-06-02 | Sparta Mochowo - Delta Słupno | ακυρώθηκε |
Σειρά 5
Γενικός
Delta Słupno + Wektra Zbuczyn Less than 4.5 cards 9 από 10
Wektra Zbuczyn Νίκες 7
Wektra Zbuczyn Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Wektra Zbuczyn Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Delta Słupno Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Delta Słupno - Wektra Zbuczyn
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Delta Słupno - Wektra Zbuczyn, ώρα έναρξης 2024-06-29 15:00:16 διεθνής ώρα.
Delta Słupno και Wektra Zbuczyn συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Wektra Zbuczyn
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Wektra Zbuczyn - ULKS Gołąbek | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-03 | GKS Dobre - Wektra Zbuczyn | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Delta Słupno - Wektra Zbuczyn | 4 - 0 | |
2024-06-26 | Wektra Zbuczyn - Delta Słupno | 4 - 1 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Podlasie II Sokołów Podlaski - Wektra Zbuczyn | 0 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-14 | Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica | 9 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |