Εκδηλώσεις: Γιονάβα
II Lyga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | Γιονάβα - Sirvena Birzai | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-07-13 | Sirvena Birzai - Γιονάβα | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-06 | Ζαλγκίρις - Γιονάβα | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-02 | Γιονάβα - FK Transinvest B | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-29 | Γιονάβα - Σιλούτε | 0 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | FK Suduva Marijampole B - Γιονάβα | 0 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-16 | Klaipedos Fsm - Γιονάβα | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-11 | Σβικάτα - Γιονάβα | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-07 | Γιονάβα - FK Dembava | 1 - 0 |
Σειρά 11
Γενικός
Γιονάβα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Γιονάβα Less than 4.5 cards 9 από 10
Σιλούτε Νίκες 3
Σιλούτε Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Σιλούτε Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Σιλούτε Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Σιλούτε Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 7 από 9
Σιλούτε Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Γιονάβα + Σιλούτε Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Γιονάβα + Σιλούτε Less than 4.5 cards 10 από 10
Γιονάβα Χωρίς Ήττες 9
Σιλούτε Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Γιονάβα - Σιλούτε
Λιθουανία, II Lyga, αγώνα Γιονάβα - Σιλούτε, ώρα έναρξης 2024-06-29 11:00:00 διεθνής ώρα.
Γιονάβα και Σιλούτε συμμετέχει στο πρωτάθλημα II Lyga, Λιθουανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σιλούτε
II Lyga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | Σιλούτε - FC Neptunas B | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - Σιλούτε | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-02 | Σιλούτε - Ζαλγκίρις | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-29 | Γιονάβα - Σιλούτε | 0 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-23 | Σιλούτε - FK Transinvest B | 2 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-16 | Σιλούτε - FK Suduva Marijampole B | 3 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-12 | Klaipedos Fsm - Σιλούτε | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-08 | Σιλούτε - Σβικάτα | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:2 | 25 |
2
|
Ζαλγκίρις | 10 | 7 | 3 | 0 | 31:5 | 24 |
3
|
Σβικάτα | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:10 | 22 |
4
|
Γιονάβα | 10 | 6 | 3 | 1 | 26:9 | 21 |
5
|
Βίλτις Βίλνιους | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:12 | 16 |
6
|
FK Dembava | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7
|
Σιλούτε | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 13 |
8
|
Klaipedos Fsm | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
9
|
DFK Dainava B | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:16 | 10 |
10
|
FK Spartakas | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:18 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:19 | 9 |
12
|
FC Neptunas B | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 5 |
13
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:28 | 2 |
14
|
Σανέντ Τζονίσκι | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:33 | 2 |
15
|
FC Dziugas B | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:17 | 1 |
16
|
Sirvena Birzai | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:24 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιονάβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos Fsm | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Σβικάτα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Σιλούτε | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Βίλτις Βίλνιους | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Ζαλγκίρις | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Σανέντ Τζονίσκι | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σβικάτα | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Γιονάβα | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σβικάτα | ||||||
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Σβικάτα | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
Σβικάτα | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι |