KS Raszyn - Energia Kozienice (0-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Raszyn
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | KS Raszyn - LKS Chlebnia | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | LKS Promna - KS Raszyn | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | KS Raszyn - Proch Pionki | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | KS Raszyn - Radomiak II Radom | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Escola Varsovia - KS Raszyn | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | KS Raszyn - Energia Kozienice | 0 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | KS Raszyn - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | KS Raszyn - Ούρσους | 2 - 3 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-17 | KS Raszyn - Marcovia Marki | 0 - 1 |
Σειρά 8
Γενικός
KS Raszyn + Energia Kozienice Less than 4.5 cards 10 από 10
KS Raszyn Ήττες 6
KS Raszyn Χωρίς μηδέν παθητικό 13
KS Raszyn Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
KS Raszyn Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Energia Kozienice Χωρίς νίκες 7
Energia Kozienice Χωρίς μηδέν παθητικό 11
Energia Kozienice Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
Energia Kozienice Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
KS Raszyn - Energia Kozienice
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα KS Raszyn - Energia Kozienice, ώρα έναρξης 2024-08-15 09:00:23 διεθνής ώρα.
KS Raszyn και Energia Kozienice συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Energia Kozienice
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Energia Kozienice - LKS Promna | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Proch Pionki - Energia Kozienice | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Energia Kozienice - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | KS Raszyn - Energia Kozienice | 0 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |