DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: DSG Union HABAU Perg
Landesliga Oberosterreich | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Γκρουν Βέις Μίσχεντορφ - DSG Union HABAU Perg | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | SV Friedburg/Pöndorf - DSG Union HABAU Perg | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Γκμούντερ - DSG Union HABAU Perg | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 2 | |
2023-05-05 | DSG Union HABAU Perg - Μπαντ Ισχλ | 3 - 1 | |
2023-04-21 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 3 | |
2023-04-06 | DSG Union HABAU Perg - Union Mondsee | 3 - 1 |
DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden
Αυστρία - Ερασιτεχνικό, Landesliga Oberosterreich, αγώνα DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden, ώρα έναρξης 2024-08-17 15:00:00 διεθνής ώρα.
DSG Union HABAU Perg και Vortuna Bad Leonfelden συμμετέχει στο πρωτάθλημα Landesliga Oberosterreich, Αυστρία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Vortuna Bad Leonfelden
Landesliga Oberosterreich | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | Μπαντ Ισχλ - Vortuna Bad Leonfelden | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Vortuna Bad Leonfelden - Γιούνιον Μάρτιν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Vortuna Bad Leonfelden - SV Friedburg/Pöndorf | 3 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | Γκρουν Βέις Μίσχεντορφ - Vortuna Bad Leonfelden | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Landesliga Oberosterreich 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντα Μπάντ Σκάλλερμπαχ | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Vortuna Bad Leonfelden | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
3
|
Union Ostermiething | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
4
|
Γιούνιον Μάρτιν | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
SV Friedburg/Pöndorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
6
|
Union Dietach | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
7
|
DSG Union HABAU Perg | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
8
|
Union Edelweiss | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
9
|
Union Raika Weisskirchen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
10
|
Rohrbach-Berg | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
11
|
Union Mondsee | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
12
|
Μπαντ Ισχλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
ASK Sankt Valentin | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
14
|
Γκρουν Βέις Μίσχεντορφ | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
15
|
Πρεγκράτεν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
16
|
Γκμούντερ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |