Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ναμίμπια
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ναμίμπια - Καμερούν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Ζιμπάμπουε - Ναμίμπια | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ναμίμπια - Κένυα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-07 | Καμερούν - Ναμίμπια | - | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-07-07 | Αγκόλα - Ναμίμπια | 5 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-07-05 | Μοζαμβίκη - Ναμίμπια | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-03 | Ναμίμπια - Σεϋχέλλες | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-01 | Ναμίμπια - Λεσόθο | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-28 | Αγκόλα - Ναμίμπια | 0 - 0 |
Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε
Αφρική, Africa Cup of Nations Qual., αγώνα Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε, ώρα έναρξης 2024-10-11 18:00:00 διεθνής ώρα.
Ναμίμπια και Ζιμπάμπουε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Africa Cup of Nations Qual., Αφρική.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ζιμπάμπουε
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Καμερούν - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ζιμπάμπουε - Κένυα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Ζιμπάμπουε - Ναμίμπια | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ζιμπάμπουε - Καμερούν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-06 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 0 - 0 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-30 | Ζάμπια - Ζιμπάμπουε | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-27 | Κομόρες - Ζιμπάμπουε | 0 - 1 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Νότιος Αφρική - Ζιμπάμπουε | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τυνησία | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Κομόρες | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Γκάμπια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαδαγασκάρη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρόκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Λεσόθο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4
|
Γκαμπόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αίγυπτος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Μποτσουάνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μαυριτανία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Πράσινο Ακρωτήριο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρουάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Λιβύη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μπενίν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Νιγηρία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αλγερία | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Λιβερία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Τόγκο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Ισημερινή Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αγκόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Σουδάν | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Γκάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Νίγηρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ακτή Ελεφαντοστού | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Τσάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σιέρα Λεόνε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Ζάμπια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονγκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Αιθιοπία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Τανζανία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Μάλι | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μοζαμβίκη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σουαζηλάνδη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κένυα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
Ζιμπάμπουε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Καμερούν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ναμίμπια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group K: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κογκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Νότιος Αφρική | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Ουγκάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Νότιο Σούδαν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group L: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουρουντί | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Μπουρκίνα Φάσο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σενεγάλη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαλάουϊ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |