Άλτος
Brazil (AA Altos BRA)
Άλτος Ρόστερ παικτών
10
Σύνολο παικτών
4 (40%)
Λεγεωνάριες
47 000 €
Κόστος ομάδας
47 000 €
Μέση αξία παίκτη
Τερματοφύλακας |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
1 | Lucas | BRA | G | 23 | 0,0M+ | |
12 | Jhonathe Itallo Careca | BRA | G | 25 | ||
Μέσος |
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
15 | Netinho | BRA | M | 27 | ||
Ray | BRA | M | 28 | |||
Lucas Gomes | BRA | M | 27 | |||
|
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
Rodrigo | ||||||
Willame Medina | ||||||
Digão | ||||||
Murilo | ||||||
Προς τα εμπρός |
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
18 | Rhuann | BRA | F | 28 |
Εκδηλώσεις
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Άλτος - Τοκαντινόπολις | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-26 | Fluminense-PI - Άλτος | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Άλτος - Αγκουία Ντε Μαράμπα | 2 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-11 | Μαράνχο - Άλτος | 0 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Άλτος - Μαράνχο | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Αγκουία Ντε Μαράμπα - Άλτος | 3 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Άλτος - Fluminense-PI | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Τοκαντινόπολις - Άλτος | 3 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Ρίβερ - Άλτος | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Άλτος - Μότο Κλαμπ | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-04-28 | Cametá SC - Άλτος | 0 - 1 | |
Copa do Nordeste | |||
Γύρος 27 | |||
2024-04-21 | Φορταλέζα - Άλτος | 5 - 0 |
Άλτος
Ποδόσφαιρο, Βραζιλία, Ομάδα Άλτος. Αρχικό όνομα ομάδας: AA Altos.
Άλτος συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Brasileiro Série D.
Στην ομάδα Άλτος 10 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 4 (40%). Η συνολική αξία των παικτών της ομάδας είναι 0 €. Παίκτης με την υψηλότερη αμοιβή ομάδας Άλτος είναι Lucas. Φυσικά, στη σελίδα του προγράμματος αναπαραγωγής διατίθενται δείκτες, εθνικότητα, θέση, αξία αγοράς και μια λίστα αρχικών συνθέσεων.
Luan Carlos Neto — προπονητής της ομάδας Άλτος. Luan Carlos Neto ξόδεψε 98 του αγώνα ως μέρος του προπονητή της ομάδας Άλτος. team.text.4 Πόντοι: 127. Ο αριθμός των πόντων που σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια μιας καριέρας δείχνει την αποτελεσματικότητα του προπονητή.
Το κύριο στάδιο της ομάδας Άλτος είναι το Estadio Municipal Felipe Raulino στο Altos, Βραζιλία.
Επόμενος αγώνας ομάδας Άλτος θα πραγματοποιηθεί 2024-06-26 22:00:00: Fluminense-PI Άλτος . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 10 | 10 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 2.4 | 2.4 | 2.4 |
Μέσος όρος γκολ | 1.15 | 1.4 | 0.9 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 1.25 | 1 | 1.5 |
Σχετικοί δείκτες
35%
Κερδίζει
40%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 20%
Υπό: 80%
Σύνολο 3.5
Προπονητής
Luan Carlos Neto
BRA
Ιθαγένεια
1992-05-21
Ημερομηνία γέννησης
98
Σύνολο παιχνιδιών
32 (32.7%)
Κερδίζει
52 (53.1%)
Ισοπαλίες
35 (35.7%)
Απώλειες
127
Πόντοι
1.3
Μέσος βαθμός ανά παιχνίδι
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:5 | 25 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:9 | 15 |
4
|
Μανάους | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:12 | 14 |
5
|
Τρεμ | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:15 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 9 | 0 | 0 | 9 | 3:22 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
3
|
Μαράνχο | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:13 | 14 |
5
|
Ρίβερ | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
6
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
7
|
Fluminense-PI | 9 | 2 | 4 | 3 | 9:11 | 10 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
3
|
Ιγκουάτου | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:15 | 12 |
6
|
Σόουζα | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | 4 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Ρετρό | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
Σακουπένσε | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:9 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
Ζουζίρενσε | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
6
|
Άσα | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:9 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
2
|
Ανάπολις | 10 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | 20 |
3
|
Καταλάνο | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:5 | 14 |
4
|
Μίξτο | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
5
|
Ουνιάο | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 11 |
6
|
Ιπόρα | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:15 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Ρελακ | 9 | 0 | 2 | 7 | 3:12 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 10 | 5 | 4 | 1 | 12:4 | 19 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Πορτουγκέσα | 9 | 3 | 6 | 0 | 10:5 | 15 |
4
|
Σέρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:12 | 11 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:9 | 10 |
7
|
Ipatinga | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:3 | 21 |
2
|
Μαρίνγκα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
3
|
Σάντο Αντρέ | 10 | 2 | 6 | 2 | 9:9 | 12 |
4
|
Αγκουά Σάντα | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | 12 |
5
|
Κόστα Ρίκα | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
6
|
Pouso Alegre | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:6 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:10 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:7 | 14 |
2
|
Χερσίλιο | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Σιανόρτε | 7 | 3 | 3 | 1 | 6:5 | 12 |
4
|
Novo Hamburgo | 7 | 2 | 4 | 1 | 6:5 | 10 |
5
|
Μπάρα | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
6
|
Αβενίντα | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
7
|
Εσπορτίβο | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:4 | 8 |
8
|
Κασκαβέλ | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | 7 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Altos
Πόλη
Estadio Municipal Felipe Raulino
Στάδιο