SG Aulatal – ομάδας Ποδόσφαιρο,
SG Aulatal
Εκδηλώσεις
Verbandsliga Hessen Nord | |||
Γύρος 16 | |||
2024-11-03 | SG Aulatal - CSC 03 Kassel | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-10-26 | Φλίντεν - SG Aulatal | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-10-20 | SG Aulatal - SG Bad Soden | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-10-12 | TSV 1900 Wabern - SG Aulatal | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-10-06 | SG Aulatal - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-10-03 | SG Aulatal - TSG Sandershausen | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-09-29 | SV Neuhof - SG Aulatal | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-22 | SG Aulatal - SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-15 | SG Hombressen/Udenhausen - SG Aulatal | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-08 | SG Aulatal - Lichtenauer FV | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-28 | SG Bronnzell - SG Aulatal | 4 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-25 | FSV Dornberg - SG Aulatal | 2 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-21 | SG Eiterfeld/Leimbach - SG Aulatal | 2 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-17 | SG Aulatal - FC Britannia 1911 Eichenzell | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | SG Bronnzell - SG Aulatal | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-04 | SG Aulatal - KSV Hessen Kassel II | 0 - 5 |
SG Aulatal
Ποδόσφαιρο, Ομάδα SG Aulatal.
SG Aulatal συμμετέχει στο πρωτάθλημα Verbandsliga Hessen Nord. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Verbandsliga Hessen Nord.
Στην ομάδα SG Aulatal 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας SG Aulatal θα πραγματοποιηθεί 2024-09-08 13:00:00: SG Aulatal Lichtenauer FV . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Verbandsliga Hessen Nord 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 03 Kassel | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
KSV Hessen Kassel II | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
3
|
FC Britannia 1911 Eichenzell | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:7 | 13 |
4
|
SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:11 | 12 |
5
|
SG Bad Soden | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:4 | 11 |
6
|
SG Bronnzell | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:13 | 10 |
7
|
Lichtenauer FV | 6 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | 9 |
8
|
Βελλμάρ | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 8 |
9
|
SG Eiterfeld/Leimbach | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
10
|
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:10 | 6 |
11
|
TSV 1900 Wabern | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | 6 |
12
|
SV Neuhof | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:14 | 5 |
13
|
Φλίντεν | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:13 | 3 |
14
|
TSG Sandershausen | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | 3 |
15
|
FSV Dornberg | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:15 | 3 |
16
|
SG Hombressen/Udenhausen | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
17
|
SG Aulatal | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:17 | 1 |