Roemenië - Bosnië en Herzegovina (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
55.6
Algemene spelersbeoordeling
48.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrei Radu | G | 26 | 14,6M+ | 66.1 |
2 | Andrei Ratiu | D | 25 | 0,3M+ | 55.5 |
17 | Adrian Rus | D | 27 | 0,8M+ | |
15 | Andrei Burcă | D | 30 | 2,2M+ | 52.9 |
11 | Nicușor Bancu | D | 31 | 2,6M+ | 62.7 |
18 | Răzvan Marin | M | 27 | 12,6M+ | 63.1 |
22 | Darius Olaru | M | 25 | 1,1M+ | 56.5 |
13 | Deian Sorescu | M | 26 | 0,8M+ | 51.3 |
10 | Nicolae Stanciu | M | 30 | 4,4M+ | 64.1 |
20 | Dennis Man | M | 25 | 5,8M+ | 54.5 |
7 | Denis Alibec | F | 32 | 1,4M+ | 52.3 |
Plaatsvervanger | |||||
16 | Ștefan Târnovanu | G | 23 | 0,3M+ | 50.3 |
12 | Horațiu Moldovan | G | 25 | 0,1M+ | 55.7 |
5 | Ionuț Nedelcearu | D | 27 | 4,1M+ | 48.7 |
4 | Cristian Manea | D | 26 | 3,3M+ | 53.1 |
3 | Mário Camora | D | 37 | 1,5M+ | 50.3 |
23 | Andrei Cordea | M | 24 | 0,1M+ | 49.1 |
14 | Daniel Boloca | M | 24 | 0,0M+ | 60.1 |
8 | Alexandru Cicâldău | M | 26 | 4,9M+ | 49.5 |
6 | Tudor Băluță | M | 24 | 3,8M+ | 56.3 |
19 | Florin Tănase | F | 28 | 2,7M+ | |
21 | Florinel Coman | F | 25 | 5,0M+ | 57.1 |
9 | George Pușcaș | F | 27 | 5,7M+ | 46.3 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
54.9
Algemene spelersbeoordeling
20 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola Vasilj | G | 27 | 0,1M+ | 61.5 |
3 | Besim Šerbečić | D | 25 | 0,8M+ | 54.1 |
18 | Adnan Kovačević | D | 30 | 1,0M+ | |
16 | Hrvoje Miličević | D | 30 | 0,4M+ | |
2 | Eldar Ćivić | D | 27 | 0,9M+ | |
19 | Dario Šarić | M | 26 | 0,3M+ | 49.3 |
13 | Gojko Cimirot | M | 30 | 5,2M+ | 51.5 |
10 | Amer Gojak | M | 26 | 7,2M+ | 51.7 |
21 | Amar Dedic | D | 21 | 53.5 | |
9 | Smail Prevljak | F | 28 | 2,4M+ | 47.7 |
23 | Ermedin Demirović | F | 25 | 0,9M+ | 52.1 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Ibrahim Šehić | G | 35 | 0,9M+ | 60.7 |
22 | Kenan Pirić | G | 29 | 1,0M+ | |
6 | Siniša Saničanin | D | 28 | 0,9M+ | 49.7 |
4 | Mateo Sušić | D | 32 | 1,1M+ | |
5 | Sead Kolašinac | D | 30 | 21,0M+ | 51.9 |
8 | Vladan Danilović | M | 24 | 0,4M+ | |
14 | Sanjin Prcić | M | 29 | 2,8M+ | 63.1 |
15 | Haris Duljević | M | 29 | 1,0M+ | 48.5 |
20 | Dino Hotić | M | 28 | 1,3M+ | 55.1 |
7 | Muhamed Bešić | M | 31 | 2,9M+ | 55.5 |
11 | Edin Džeko | F | 37 | 12,6M+ | 58.7 |
17 | Kenan Kodro | F | 30 | 1,0M+ |
Evenementen: Roemenië
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-26 | Slowakije - Roemenië | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | België - Roemenië | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Roemenië - Oekraïne | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Roemenië - Liechtenstein | 0 - 0 | |
2024-06-04 | Roemenië - Bulgarije | 0 - 0 | |
2024-03-26 | Roemenië - Colombia | 2 - 3 | |
2024-03-22 | Roemenië - Noord-Ierland | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-21 | Roemenië - Zwitserland | 1 - 0 |
Match statistieken
47% | Balbezit | 53% |
17 | Schoten | 11 |
7 | Schoten op doel | 3 |
6 | Schoten naast doel | 5 |
4 | Geblokkeerde schoten | 3 |
372 | Passes | 405 |
300 (81%) | Nauwkeurige passes | 334 (82%) |
118 | Balbezit verloren | 137 |
2 | Buitenspel | 2 |
11 | Overtredingen | 7 |
3 | Schoten buiten de 16-meter | 5 |
23/52 (44%) | Lange ballen | 17/37 (46%) |
49 | Gewonnen duels | 37 |
16 | Reddingen | 12 |
11/15 (73%) | Dribbels | 9/23 (39%) |
28 | Tackles | 12 |
7 | Onderscheppingen | 12 |
5 | Hoekschoppen | 5 |
4/11 (36%) | Voorzetten | 7/21 (33%) |
3 | Luchtduels gewonnen | 7 |
14 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
2 | Reddingen keeper | 2 |
4 | Grote kansen | 2 |
2 | Gemiste grote kansen | 1 |
58% | Balbezit | 42% |
10 | Schoten | 4 |
2 | Schoten op doel | 1 |
4 | Schoten naast doel | 2 |
4 | Geblokkeerde schoten | 1 |
221 | Passes | 156 |
185 (84%) | Nauwkeurige passes | 112 (72%) |
66 | Balbezit verloren | 76 |
1 | Buitenspel | 0 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
19/32 (59%) | Lange ballen | 7/24 (29%) |
25 | Gewonnen duels | 18 |
8 | Reddingen | 8 |
5/8 (63%) | Dribbels | 4/10 (40%) |
14 | Tackles | 6 |
4 | Onderscheppingen | 4 |
4 | Hoekschoppen | 3 |
2/6 (33%) | Voorzetten | 4/8 (50%) |
3 | Luchtduels gewonnen | 4 |
8 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
1 | Reddingen keeper | 0 |
2 | Grote kansen | 0 |
2 | Gemiste grote kansen | 0 |
37% | Balbezit | 63% |
7 | Schoten | 7 |
5 | Schoten op doel | 2 |
2 | Schoten naast doel | 3 |
0 | Geblokkeerde schoten | 2 |
1 | Hoekschoppen | 2 |
1 | Buitenspel | 2 |
2 | Grote kansen | 2 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
6 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
1 | Reddingen keeper | 2 |
151 | Passes | 249 |
115 (76%) | Nauwkeurige passes | 222 (89%) |
4/20 (20%) | Lange ballen | 10/13 (77%) |
2/5 (40%) | Voorzetten | 3/13 (23%) |
6/7 (86%) | Dribbels | 5/13 (38%) |
52 | Balbezit verloren | 61 |
24 | Gewonnen duels | 19 |
0 | Luchtduels gewonnen | 3 |
14 | Tackles | 6 |
3 | Onderscheppingen | 8 |
8 | Reddingen | 4 |
Roemenië - Bosnië en Herzegovina
Europa, UEFA Nations League, match Roemenië - Bosnië en Herzegovina, starttijd 2022-09-26 18:45:00 internationale tijd.
Roemenië en Bosnië en Herzegovina neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Giulești in de stad Bucharest, Roemenië. Stadioncapaciteit Giulești is 12 500 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Halil Umut Meler. Goed voor gele en rode kaarten: Halil Umut Meler gespeeld 223 wedstrijden, opgemerkt 1136 van gele kaarten en 37 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bosnië en Herzegovina
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-09 | Italië - Bosnië en Herzegovina | 1 - 0 | |
2024-06-03 | Engeland - Bosnië en Herzegovina | 3 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Bosnië en Herzegovina - Oekraïne | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Bosnië en Herzegovina - Slowakije | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-16 | Luxemburg - Bosnië en Herzegovina | 4 - 1 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Halil Umut Meler
223
Totaal Games
5.09
Gemiddeld per wedstrijd
0.29
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Roemenië
land
Bucharest
stad
Giulești
Stadion
12 500
Capaciteit