SKA Rostov - Dinamo Stavropol (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SKA Rostov
PFL, South | |||
Ronde 8 | |||
2023-11-25 | SKA Rostov - Dinamo-2 Makhachkala | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2023-11-19 | FC Spartak Nalchik - SKA Rostov | 5 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2023-11-15 | SKA Rostov - Pobeda Khasavyurt | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2023-11-11 | Alania-2 Vladikavkaz - SKA Rostov | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2023-11-05 | SKA Rostov - FC Spartak Nalchik | 1 - 0 |
SKA Rostov - Dinamo Stavropol
Rusland, PFL, South, match SKA Rostov - Dinamo Stavropol, starttijd 2022-11-09 11:00:00 internationale tijd.
SKA Rostov en Dinamo Stavropol neemt deel aan het kampioenschap PFL, South, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dinamo Stavropol
PFL, South | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Dinamo Stavropol - Pobeda Khasavyurt | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-18 | Kuban Holding Pavlovskaya - Dinamo Stavropol | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-12 | Dinamo Stavropol - Astrakhan | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-06 | FK Rostov 2 - Dinamo Stavropol | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-31 | Dinamo Stavropol - Dinamo-2 Makhachkala | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Forte Taganrog - Dinamo Stavropol | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-22 | Dinamo Stavropol - Biolog Novokubansk | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | Dinamo Stavropol - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Rubin Yalta - Dinamo Stavropol | 0 - 2 |
Klassement
Football National League 2, Group 1 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chernomorets Novorossiysk | 26 | 19 | 6 | 1 | 56:18 | 63 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 26 | 16 | 7 | 3 | 40:10 | 55 |
3
|
SK Rotor | 26 | 15 | 7 | 4 | 47:19 | 52 |
4
|
Biolog Novokubansk | 26 | 13 | 7 | 6 | 35:24 | 46 |
5
|
Forte Taganrog | 26 | 12 | 9 | 5 | 52:22 | 45 |
6
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 26 | 12 | 6 | 9 | 43:29 | 42 |
7
|
FC Spartak Nalchik | 26 | 10 | 7 | 9 | 36:30 | 37 |
8
|
FC Druzhba Maykop | 26 | 10 | 5 | 11 | 28:31 | 35 |
9
|
SKA Rostov | 26 | 9 | 7 | 10 | 26:31 | 34 |
10
|
Dinamo Stavropol | 26 | 7 | 10 | 9 | 27:38 | 31 |
11
|
FC Legion Makhachkala | 26 | 5 | 6 | 15 | 29:43 | 21 |
12
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 26 | 5 | 6 | 15 | 27:47 | 21 |
13
|
Alania-2 Vladikavkaz | 26 | 3 | 7 | 17 | 21:53 | 13 |
14
|
FC Essentuki | 26 | 1 | 2 | 23 | 7:79 | 5 |
2. Liga, Group 1 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Legion Makhachkala | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:14 | 32 |
2
|
FC Spartak Nalchik | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:18 | 32 |
3
|
SKA Rostov | 18 | 9 | 5 | 4 | 22:16 | 32 |
4
|
FC Druzhba Maykop | 18 | 7 | 4 | 7 | 18:22 | 25 |
5
|
Dinamo Stavropol | 18 | 5 | 6 | 7 | 19:24 | 21 |
6
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 5 | 4 | 9 | 22:35 | 19 |
7
|
Alania-2 Vladikavkaz | 18 | 2 | 5 | 11 | 18:40 | 11 |
2. Liga, Group 1 22/23, Promotion Group: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chernomorets Novorossiysk | 31 | 22 | 6 | 3 | 65:22 | 72 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 31 | 19 | 8 | 4 | 47:14 | 65 |
3
|
SK Rotor | 31 | 19 | 7 | 5 | 56:23 | 64 |
4
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 31 | 14 | 7 | 10 | 51:34 | 49 |
5
|
Forte Taganrog | 31 | 12 | 12 | 7 | 54:26 | 48 |
6
|
Biolog Novokubansk | 31 | 13 | 8 | 10 | 37:40 | 47 |