Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan (9-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Khimik Novomoskovsk
Tula Oblast Liga | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-31 | GSS Tula - Khimik Novomoskovsk | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-24 | Khimik Novomoskovsk - CIVS-Arsenal Tula | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-17 | Khimik Novomoskovsk - FC Aleksin | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-14 | FC Mashinostroitel Tula - Khimik Novomoskovsk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-03 | Khimik Novomoskovsk - FC Vozrozhdenie Kimovsk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-27 | Khimik-2 Novomoskovsk - Khimik Novomoskovsk | 0 - 7 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Khimik Novomoskovsk - FC Aerozol Novomoskovsk | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-13 | Khimik Novomoskovsk - GSS Tula | 6 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-06 | Khimik Novomoskovsk - CIVS-Arsenal Tula | 7 - 1 | |
Tula Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-03 | FC Vozrozhdenie Kimovsk - Khimik Novomoskovsk | 0 - 3 |
Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan
Russia Amateur, SFF Center Cup Winners Cup, match Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan, starttijd 2023-04-22 10:00:20 internationale tijd.
Khimik Novomoskovsk en FC Azard Group Ryazan neemt deel aan het kampioenschap SFF Center Cup Winners Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Azard Group Ryazan
Ryazan Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Azard Group Ryazan - FC Ryazhskiy ARZ | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FC Azard Group Ryazan - SC Kiritsy | 2 - 1 | |
SFF Center Cup Winners Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-01 | Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan | 11 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2023-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Signal Obninsk | 3 - 1 |
Klassement
Winners Cup - Group C 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | 4 |
2
|
FC Torpedo Ramon | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
FC Kotovsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Winners Cup - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Novomoskovsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:3 | 6 |
2
|
FC Azard Group Ryazan | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | 3 |
3
|
FC Signal Obninsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
Winners Cup - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
Final Group 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Novomoskovsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
3
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | 0 |