FC Molniya - Smena Moscow (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Artem Ostapovich | G | ||||
Artem Gulichev | D | ||||
Vladimir Shatalov | M | ||||
Timur Izmaylov | M | ||||
Timofey Fendt | M | ||||
Roman Yashin | M | ||||
Nikita Stolyarenko | M | ||||
Denis Danilov | M | ||||
Danila Namestnikov | M | ||||
Artemiy Syreyshchikov | M | ||||
Ildar Zakirov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Aleksandr Simagin | G | ||||
Kirill Fomin | D | ||||
Denis Sudoplatov | M | ||||
Daniil Merkishev | F | ||||
Anvargadzhi Aliev | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Usmon Nazhbudinov | M | ||||
Sergey Myasovutov | M | ||||
Rustam Yusubov | M | ||||
Roman Zhelak | M | ||||
Oleg Kurakin | M | ||||
Nikita Bakulin | M | ||||
Maksim Karpukhin | M | ||||
Ivan Sobolev | M | ||||
Iljas Mrabet-Vorobyev | M | ||||
Aleksandr Gordov | M | ||||
Aleksandr Bulanov | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Dmitriy Antonov | G | ||||
Ignat Stadnik | D | ||||
Vladislav Smovzh | M | ||||
Vladimir Kovylin | M | ||||
Timofey Gnezdilov | M | ||||
Tamerlan Bechelov | M | ||||
Konstantin Razuev | M | ||||
Egor Popov | M | ||||
Danila Pogosyan | M | ||||
Feliks Khripachev | M |
Evenementen: FC Molniya
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 26 | |||
2023-11-09 | FC Molniya - CSP Dinamo Moscow | 8 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2023-11-03 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - FC Molniya | 3 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-26 | FC Molniya - Burevestnik-Novator | 12 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-19 | Rosich-M Moscow - FC Molniya | 8 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2023-10-12 | FC Molniya - Trudovye Rezervy | 1 - 1 |
FC Molniya - Smena Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match FC Molniya - Smena Moscow, starttijd 2023-05-11 10:00:00 internationale tijd.
FC Molniya en Smena Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Smena Moscow
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | DFTS A. Stepina Bryansk - Smena Moscow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | Smena Moscow - TDSK Tyumen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | Smena Moscow - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | - | |
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Smena Moscow - Rosich-M Moscow | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Smena Moscow - Cantera Football Academy | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-20 | FC Troitsk - Smena Moscow | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | Krasnogvardeets - Smena Moscow | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Smena Moscow - Zelenograd-M | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow | 1 - 1 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosich-M Moscow | 24 | 19 | 2 | 3 | 120:32 | 59 |
2
|
Smena Moscow | 24 | 17 | 4 | 3 | 94:27 | 55 |
3
|
AO FC Torpedo | 24 | 17 | 3 | 4 | 69:24 | 54 |
4
|
FC Troitsk | 24 | 16 | 4 | 4 | 107:31 | 52 |
5
|
Krylia Sovetov Moscow | 24 | 16 | 2 | 6 | 62:33 | 50 |
6
|
FC Molniya | 24 | 12 | 4 | 8 | 76:52 | 40 |
7
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 24 | 12 | 4 | 8 | 82:39 | 40 |
8
|
Trudovye Rezervy | 24 | 8 | 3 | 13 | 55:60 | 27 |
9
|
SSH 75 | 24 | 8 | 1 | 15 | 40:79 | 25 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 24 | 7 | 0 | 17 | 43:90 | 21 |
11
|
Burevestnik-Novator | 24 | 7 | 0 | 17 | 41:98 | 21 |
12
|
Krasnogvardeets | 24 | 3 | 1 | 20 | 29:89 | 10 |
13
|
CSP Dinamo Moscow | 24 | 0 | 0 | 24 | 16:180 | 0 |