FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Avtomobilist Rylsk
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | FC Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-08-03 | FC Avtomobilist Rylsk - MBU SSh №4 | - | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-21 | Sapphire Dmitriev - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-07 | FC Avtomobilist Rylsk - Sapphire Dmitriev | 9 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-29 | DYUSSH Oboyan - FC Avtomobilist Rylsk | 5 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Lgov | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk | geannuleerd | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Sudzha | 2 - 1 |
FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha, starttijd 2023-07-22 15:00:00 internationale tijd.
FC Avtomobilist Rylsk en FC Druzhina Sudzha neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Druzhina Sudzha
Kursk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-21 | FC Druzhina Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | 1 - 2 | |
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 14 | |||
2023-08-19 | FC Druzhina Sudzha - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2023-08-05 | FC Druzhina Sudzha - FC Gorky Kursk | 0 - 11 | |
Ronde 11 | |||
2023-07-29 | FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2023-07-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha | 3 - 3 |
Klassement
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |