FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha (3-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Avtomobilist Rylsk
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | FC Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | FC Avtomobilist Rylsk - MBU SSh №4 | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Sapphire Dmitriev - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-07 | FC Avtomobilist Rylsk - Sapphire Dmitriev | 9 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | DYUSSH Oboyan - FC Avtomobilist Rylsk | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Lgov | 1 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk | İptal Edildi | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Sudzha | 2 - 1 |
FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha, başlangıç zamanı 2023-07-22 15:00:00 uluslararası saat.
FC Avtomobilist Rylsk Ve FC Druzhina Sudzha şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Druzhina Sudzha
Kursk Oblast Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-04-21 | FC Druzhina Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | 1 - 2 | |
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2023-08-19 | FC Druzhina Sudzha - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2023-08-05 | FC Druzhina Sudzha - FC Gorky Kursk | 0 - 11 | |
yuvarlak 11 | |||
2023-07-29 | FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2023-07-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha | 3 - 3 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |