Evenementen: Tallinna FC Ararat II
III Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2023-10-28 | Tallinna FC Ararat II - FC Zenit Tallinn | 0 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2023-10-18 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna FC Ararat II | 2 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2023-10-12 | Tallinna FC Ararat II - Tallinna SC ReUnited | 0 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2023-10-03 | Tallinna FC Ararat II - Tallinna FC Hell Hunt | 1 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2023-09-28 | Tallinna FC Hell Hunt - Tallinna FC Ararat II | 3 - 3 |
Tallinna FC Ararat II - Tallinna FC Maksatransport
Estland, III Liiga, match Tallinna FC Ararat II - Tallinna FC Maksatransport, starttijd 2023-09-21 17:30:00 internationale tijd.
Tallinna FC Ararat II en Tallinna FC Maksatransport neemt deel aan het kampioenschap III Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tallinna FC Maksatransport
III Liiga | |||
Ronde 16 | |||
2024-09-01 | Tallinna FC Maksatransport - Tallinna FC Eston Villa | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-22 | FC Zenit Tallinn - Tallinna FC Maksatransport | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-17 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Maksatransport | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-14 | Tallinna FC Maksatransport - Pärnu Jalgpalliklubi | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 28 | |||
2024-08-14 | Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Maksatransport | - | |
III Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-08-10 | Tallinna FC Maksatransport - Tallinna SC ReUnited | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-08-04 | Tallinna FC Tamper - Tallinna FC Maksatransport | 5 - 0 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-28 | Tallinna FC Maksatransport - FC Kohvile | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-18 | Tallinna FC Maksatransport - Tartu JK Welco II | 4 - 0 | |
III Liiga | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Starmedia - Tallinna FC Maksatransport | 3 - 3 |
Klassement
III Liiga - Põhja piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna FC Zapoos | 18 | 16 | 1 | 1 | 85:20 | 49 |
2
|
Tallinna SC ReUnited | 18 | 12 | 2 | 4 | 55:36 | 38 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 18 | 11 | 1 | 6 | 70:31 | 34 |
4
|
FC Zenit Tallinn | 18 | 9 | 2 | 7 | 59:66 | 29 |
5
|
Tallinna FC Eston Villa | 18 | 9 | 1 | 8 | 38:35 | 28 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 18 | 7 | 5 | 6 | 43:27 | 26 |
7
|
Tallinna JK Piraaja | 18 | 7 | 1 | 10 | 48:52 | 22 |
8
|
Tallinna FC TransferWise | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:74 | 14 |
9
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 18 | 4 | 1 | 13 | 22:59 | 13 |
10
|
Tallinna FC Ararat II | 18 | 2 | 2 | 14 | 27:80 | 8 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Team Helm | 20 | 16 | 1 | 3 | 83:25 | 49 |
2
|
FC Otepää | 20 | 13 | 4 | 3 | 71:31 | 43 |
3
|
Tartu JK Welco X | 20 | 14 | 1 | 5 | 70:41 | 43 |
4
|
FC Elva II | 20 | 13 | 2 | 5 | 78:32 | 41 |
5
|
Polva FC Lootus | 20 | 11 | 0 | 9 | 61:77 | 33 |
6
|
SK Imavere | 20 | 9 | 2 | 9 | 51:58 | 29 |
7
|
Vastseliina FC Tannem | 20 | 9 | 1 | 10 | 56:53 | 28 |
8
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 20 | 7 | 1 | 12 | 56:63 | 22 |
9
|
Tartu JK Tammeka III | 20 | 5 | 1 | 14 | 34:58 | 16 |
10
|
Tõrva JK | 20 | 3 | 4 | 13 | 27:70 | 13 |
11
|
FC Jogeva Wolves | 20 | 1 | 1 | 18 | 26:105 | 4 |
III Liiga - Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paide Linnameeskond III | 22 | 22 | 0 | 0 | 130:12 | 66 |
2
|
JK Loo | 22 | 14 | 3 | 5 | 69:45 | 45 |
3
|
Türi Ganvix JK | 22 | 12 | 4 | 6 | 77:49 | 40 |
4
|
Jõgeva SK Noorus-96 | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:45 | 39 |
5
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 22 | 11 | 1 | 10 | 82:55 | 34 |
6
|
FC Maardu Aliens | 22 | 10 | 3 | 9 | 52:57 | 33 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:65 | 29 |
8
|
JK Kuusalu Kalev | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:54 | 25 |
9
|
Anija JK | 22 | 7 | 1 | 14 | 41:68 | 22 |
10
|
Raasiku FC Joker | 22 | 6 | 4 | 12 | 27:54 | 22 |
11
|
Pohja-Tallinna JK Volta | 22 | 5 | 0 | 17 | 38:92 | 15 |
12
|
FC Jarva-Jaani | 22 | 4 | 1 | 17 | 42:95 | 13 |
III Liiga - Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna JK Puuma | 18 | 17 | 0 | 1 | 89:32 | 51 |
2
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 18 | 16 | 1 | 1 | 78:11 | 49 |
3
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 18 | 10 | 2 | 6 | 59:37 | 32 |
4
|
Rummu Dünamo | 18 | 8 | 1 | 9 | 53:60 | 25 |
5
|
Rumori Calcio | 18 | 8 | 0 | 10 | 36:48 | 24 |
6
|
Tallinna JK Legion II | 18 | 8 | 0 | 10 | 50:57 | 24 |
7
|
Läänemaa JK Haapsalu | 18 | 6 | 3 | 9 | 43:65 | 21 |
8
|
Harju Jalgpallikool III | 18 | 6 | 1 | 11 | 39:46 | 19 |
9
|
Tallinna FC Flora IV | 18 | 6 | 1 | 11 | 40:61 | 19 |
10
|
Saku Sporting II | 18 | 0 | 1 | 17 | 17:87 | 1 |