NK Sloga Štrigova - NK Centrometal Macinec , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Sloga Štrigova
1. ŽNL Međimurje | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Draškovec - NK Sloga Štrigova | 2 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK Sloga Štrigova - NK Bratstvo Savska Ves | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Sveta Marija - NK Sloga Štrigova | 3 - 8 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-12 | NK Sloga Štrigova - NK Bratstvo Jurovec | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-04 | NK Nedelišće - NK Sloga Štrigova | 1 - 0 |
NK Sloga Štrigova - NK Centrometal Macinec
Croatia Amateur, 1. ŽNL Međimurje, match NK Sloga Štrigova - NK Centrometal Macinec, starttijd 2024-03-31 14:30:00 internationale tijd.
NK Sloga Štrigova en NK Centrometal Macinec neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Međimurje, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Centrometal Macinec
1. ŽNL Međimurje | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Centrometal Macinec - NK Dinamo Palovec | 5 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK BSK Belica - NK Centrometal Macinec | 5 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | NK Centrometal Macinec - NK Jedinstvo Gornji Mihaljevec | 3 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | NK Mladost KOMET Prelog - NK Centrometal Macinec | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-04 | NK Centrometal Macinec - NK Draškovec | 2 - 1 |
Klassement
Međimurska Premier NL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec | 26 | 16 | 9 | 1 | 65:28 | 57 |
2
|
NK BSK Belica | 26 | 13 | 10 | 3 | 43:22 | 49 |
3
|
NK Nedelišće | 26 | 14 | 6 | 6 | 55:25 | 48 |
4
|
NK Dinamo Palovec | 26 | 12 | 5 | 9 | 48:32 | 41 |
5
|
NK Draškovec | 26 | 10 | 10 | 6 | 41:34 | 40 |
6
|
NK Sloga Štrigova | 26 | 12 | 3 | 11 | 46:41 | 39 |
7
|
NK Centrometal Macinec | 26 | 10 | 8 | 8 | 42:33 | 38 |
8
|
NK Podturen | 26 | 10 | 4 | 12 | 50:46 | 34 |
9
|
NK Mladost KOMET Prelog | 26 | 10 | 1 | 15 | 39:64 | 31 |
10
|
NK Jedinstvo Gornji Mihaljevec | 26 | 8 | 5 | 13 | 42:50 | 29 |
11
|
NK Bratstvo Jurovec | 26 | 8 | 4 | 14 | 27:57 | 28 |
12
|
NK Bratstvo Savska Ves | 26 | 7 | 6 | 13 | 28:49 | 27 |
13
|
NK Spartak Mala Subotica | 26 | 7 | 4 | 15 | 35:48 | 25 |
14
|
NK Mladost Sveta Marija | 26 | 5 | 5 | 16 | 37:69 | 20 |