MKS Orkan Rumia - Portowiec Gdańsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKS Orkan Rumia
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Chwaszczyno - MKS Orkan Rumia | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | MKS Orkan Rumia - Jaguar II Gdańsk | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | MKS Orkan Rumia - Gryf II Wejherowo | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-05-26 | Cartusia II Kartuzy - MKS Orkan Rumia | 5 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | MKS Orkan Rumia - GKS Sierakowice | 9 - 2 |
MKS Orkan Rumia - Portowiec Gdańsk
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match MKS Orkan Rumia - Portowiec Gdańsk, starttijd 2024-03-27 15:30:07 internationale tijd.
MKS Orkan Rumia en Portowiec Gdańsk neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Portowiec Gdańsk
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Portowiec Gdańsk - MKS Orlęta Reda | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | SKS Stoczniowiec Gdańsk - Portowiec Gdańsk | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Portowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk | 4 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Portowiec Gdańsk - Energa Bałtyk II Gdynia | 1 - 5 |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Czarni Pruszcz Gdański | 31 | 25 | 5 | 1 | 93:20 | 80 |
2
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 31 | 23 | 2 | 6 | 118:40 | 71 |
3
|
Sokół Bożepole Wielkie | 31 | 17 | 8 | 6 | 65:31 | 59 |
4
|
KS Osiczanka Osice | 30 | 17 | 2 | 11 | 73:47 | 53 |
5
|
MKS Orlęta Reda | 31 | 16 | 3 | 12 | 62:53 | 51 |
6
|
Sporting Leźno | 31 | 14 | 9 | 8 | 56:48 | 51 |
7
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 29 | 14 | 8 | 7 | 52:39 | 50 |
8
|
KS Chwaszczyno | 31 | 14 | 8 | 9 | 60:59 | 50 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 31 | 14 | 5 | 12 | 71:67 | 47 |
10
|
Energa Bałtyk II Gdynia | 31 | 13 | 6 | 12 | 69:69 | 45 |
11
|
Jaguar II Gdańsk | 30 | 13 | 1 | 16 | 69:71 | 40 |
12
|
Błyskawica Reda Rekowo | 30 | 10 | 2 | 18 | 63:77 | 32 |
13
|
GLKS Różyny | 32 | 8 | 7 | 17 | 64:83 | 31 |
14
|
Portowiec Gdańsk | 30 | 7 | 4 | 19 | 56:111 | 25 |
15
|
Cartusia II Kartuzy | 31 | 6 | 5 | 20 | 37:84 | 23 |
16
|
GKS Sierakowice | 31 | 3 | 8 | 20 | 26:92 | 17 |
17
|
Gryf II Wejherowo | 31 | 3 | 5 | 23 | 41:84 | 14 |