Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Przemsza Siewierz
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Przemsza Siewierz - Spojnia Landek | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Kuznia Ustron - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Przemsza Siewierz - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | GKS II Tychy - Przemsza Siewierz | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Zaglebie Sosnowiec II - Przemsza Siewierz | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Victoria Częstochowa - Przemsza Siewierz | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | 0 - 6 |
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków, starttijd 2024-04-27 15:00:00 internationale tijd.
Przemsza Siewierz en Ruch Radzionków neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ruch Radzionków
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Energetyk Row Rybnik - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | BKS Sparta Katowice - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-14 | Ruch Radzionków - Rozwoj Katowice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Gwarek Tarnowskie Gory - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Ruch Radzionków - GKS Gwarek Ornontowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | GKS Unia Rędziny - Ruch Radzionków | 0 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Ruch Radzionków - Podlesianka Katowice | 4 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |