GKS Unia Rędziny - Przemsza Siewierz (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GKS Unia Rędziny
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Piast Gliwice II - GKS Unia Rędziny | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | GKS Unia Rędziny - Podlesianka Katowice | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | GKS Unia Rędziny - Ruch Radzionków | 0 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Rozwoj Katowice - GKS Unia Rędziny | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | GKS Unia Rędziny - MKS Myszków | 0 - 5 |
GKS Unia Rędziny - Przemsza Siewierz
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match GKS Unia Rędziny - Przemsza Siewierz, starttijd 2024-05-01 09:00:00 internationale tijd.
GKS Unia Rędziny en Przemsza Siewierz neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Przemsza Siewierz
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Przemsza Siewierz - Spojnia Landek | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Kuznia Ustron - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Przemsza Siewierz - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | GKS II Tychy - Przemsza Siewierz | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Zaglebie Sosnowiec II - Przemsza Siewierz | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Victoria Częstochowa - Przemsza Siewierz | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | 0 - 6 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |