BATE Borisov Reserve - FC BGU Minsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BATE Borisov Reserve
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | BATE Borisov Reserve - FK Bumprom | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Bff Academy Minsk U17 U17 - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | BATE Borisov Reserve - FC Slonim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | FC Orsha - BATE Borisov Reserve | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - FC Lida | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Dinamo Minsk - BATE Borisov Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | FC BGU Minsk - BATE Borisov Reserve | 0 - 2 |
Serie 6
Algemeen
FC BGU Minsk Geen winst 4
FC BGU Minsk Geen doelpunten gescoord 3
FC BGU Minsk Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FC BGU Minsk Eerste tegendoelpunt 6 van 8
FC BGU Minsk Less than 4.5 cards 7 van 8
BATE Borisov Reserve Met tegendoelpunten 5
BATE Borisov Reserve Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
BATE Borisov Reserve Beide teams scoren 5 van 5
BATE Borisov Reserve Less than 4.5 cards 9 van 10
BATE Borisov Reserve - FC BGU Minsk
Wit-Rusland, Pervaya Liga, match BATE Borisov Reserve - FC BGU Minsk, starttijd 2024-05-04 11:30:00 internationale tijd.
BATE Borisov Reserve en FC BGU Minsk neemt deel aan het kampioenschap Pervaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC BGU Minsk
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Orsha - FC BGU Minsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC BGU Minsk - BK Maxline Vitebsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Lida - FC BGU Minsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | FC BGU Minsk - Niva Dolbizno | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Dinamo Minsk - FC BGU Minsk | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | FC BGU Minsk - Volna Pinsk | 1 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Lokomotiv Gomel - FC BGU Minsk | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-10 | FC BGU Minsk - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | FC BGU Minsk - BATE Borisov Reserve | 0 - 2 |
Klassement
Pervaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:9 | 22 |
2
|
Niva Dolbizno | 9 | 5 | 3 | 1 | 23:12 | 18 |
3
|
BATE Borisov Reserve | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:11 | 18 |
4
|
FC Lida | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:10 | 17 |
4
|
Volna Pinsk | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | 17 |
6
|
BK Maxline Vitebsk | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:8 | 15 |
7
|
Belshina | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:9 | 14 |
8
|
Dinamo Minsk | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 14 |
9
|
Ostrovets | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | 14 |
10
|
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:23 | 11 |
11
|
FK Bumprom | 9 | 3 | 1 | 5 | 18:14 | 10 |
12
|
Lokomotiv Gomel | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:13 | 8 |
13
|
FC Orsha | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:14 | 8 |
14
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:14 | 8 |
15
|
FC Baranovichi | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:17 | 8 |
16
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
17
|
FC Slonim | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:19 | 5 |
18
|
FC BGU Minsk | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:16 | -5 |