BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BATE Borisov Reserve
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | BATE Borisov Reserve - FK Bumprom | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Bff Academy Minsk U17 U17 - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | BATE Borisov Reserve - FC Slonim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | FC Orsha - BATE Borisov Reserve | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - FC Lida | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Dinamo Minsk - BATE Borisov Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | FC BGU Minsk - BATE Borisov Reserve | 0 - 2 |
Serie 8
Algemeen
Lokomotiv Gomel Geen nederlagen 3
Lokomotiv Gomel Met tegendoelpunten 5
Lokomotiv Gomel Beide teams scoren 4 van 5
Lokomotiv Gomel Less than 4.5 cards 8 van 10
BATE Borisov Reserve Zeges 3
BATE Borisov Reserve Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
BATE Borisov Reserve Beide teams scoren 5 van 6
BATE Borisov Reserve Less than 4.5 cards 7 van 9
BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel
Wit-Rusland, Pervaya Liga, match BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel, starttijd 2024-05-12 11:00:00 internationale tijd.
BATE Borisov Reserve en Lokomotiv Gomel neemt deel aan het kampioenschap Pervaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lokomotiv Gomel
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FK Bumprom - Lokomotiv Gomel | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Lokomotiv Gomel - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Slonim - Lokomotiv Gomel | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | Lokomotiv Gomel - FC Orsha | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | FC Lida - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | Lokomotiv Gomel - Dinamo Minsk | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Lokomotiv Gomel - FC BGU Minsk | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-03 | Lokomotiv Gomel - Shakhter Soligorsk Reserve | 4 - 1 |
Klassement
Pervaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:9 | 22 |
2
|
Niva Dolbizno | 9 | 5 | 3 | 1 | 23:12 | 18 |
3
|
BATE Borisov Reserve | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:11 | 18 |
4
|
FC Lida | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:10 | 17 |
4
|
Volna Pinsk | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | 17 |
6
|
BK Maxline Vitebsk | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:8 | 15 |
7
|
Belshina | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:9 | 14 |
8
|
Dinamo Minsk | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 14 |
9
|
Ostrovets | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | 14 |
10
|
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:23 | 11 |
11
|
FK Bumprom | 9 | 3 | 1 | 5 | 18:14 | 10 |
12
|
Lokomotiv Gomel | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:13 | 8 |
13
|
FC Orsha | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:14 | 8 |
14
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:14 | 8 |
15
|
FC Baranovichi | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:17 | 8 |
16
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
17
|
FC Slonim | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:19 | 5 |
18
|
FC BGU Minsk | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:16 | -5 |