Portowiec Gdańsk - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Portowiec Gdańsk
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Portowiec Gdańsk - MKS Orlęta Reda | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | SKS Stoczniowiec Gdańsk - Portowiec Gdańsk | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Portowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk | 4 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Portowiec Gdańsk - Energa Bałtyk II Gdynia | 1 - 5 |
Serie 8
Algemeen
Portowiec Gdańsk + KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Less than 4.5 cards 9 van 9
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Zeges 4
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Geen nederlagen 8
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Beide teams scoren 7 van 9
Portowiec Gdańsk Geen nederlagen 3
Portowiec Gdańsk Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Portowiec Gdańsk Beide teams scoren 6 van 8
Portowiec Gdańsk - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match Portowiec Gdańsk - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie, starttijd 2024-05-07 12:00:00 internationale tijd.
Portowiec Gdańsk en KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | MKS Orlęta Reda - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - SKS Stoczniowiec Gdańsk | 1 - 3 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-26 | Sokół Bożepole Wielkie - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 4 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-22 | GKS Sierakowice - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | geannuleerd |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Czarni Pruszcz Gdański | 31 | 25 | 5 | 1 | 93:20 | 80 |
2
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 31 | 23 | 2 | 6 | 118:40 | 71 |
3
|
Sokół Bożepole Wielkie | 31 | 17 | 8 | 6 | 65:31 | 59 |
4
|
KS Osiczanka Osice | 30 | 17 | 2 | 11 | 73:47 | 53 |
5
|
MKS Orlęta Reda | 31 | 16 | 3 | 12 | 62:53 | 51 |
6
|
Sporting Leźno | 31 | 14 | 9 | 8 | 56:48 | 51 |
7
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 29 | 14 | 8 | 7 | 52:39 | 50 |
8
|
KS Chwaszczyno | 31 | 14 | 8 | 9 | 60:59 | 50 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 31 | 14 | 5 | 12 | 71:67 | 47 |
10
|
Energa Bałtyk II Gdynia | 31 | 13 | 6 | 12 | 69:69 | 45 |
11
|
Jaguar II Gdańsk | 30 | 13 | 1 | 16 | 69:71 | 40 |
12
|
Błyskawica Reda Rekowo | 30 | 10 | 2 | 18 | 63:77 | 32 |
13
|
GLKS Różyny | 32 | 8 | 7 | 17 | 64:83 | 31 |
14
|
Portowiec Gdańsk | 30 | 7 | 4 | 19 | 56:111 | 25 |
15
|
Cartusia II Kartuzy | 31 | 6 | 5 | 20 | 37:84 | 23 |
16
|
GKS Sierakowice | 31 | 3 | 8 | 20 | 26:92 | 17 |
17
|
Gryf II Wejherowo | 31 | 3 | 5 | 23 | 41:84 | 14 |