Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Promyk Nowa Sucha - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Delta Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin | 6 - 0 |
Serie 8
Algemeen
Mazur Radzymin Nederlagen 4
Mazur Radzymin Geen winst 5
Mazur Radzymin Met tegendoelpunten 5
Mazur Radzymin Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Mazur Radzymin Less than 4.5 cards 5 van 5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Beide teams scoren 4 van 5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Less than 4.5 cards 10 van 10
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin, starttijd 2024-05-19 08:00:51 internationale tijd.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki en Mazur Radzymin neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazur Radzymin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Mazur Radzymin - Bug Wyszków | 1 - 1 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |