MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKS Narew 1962 Ostrołęka
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - KS Łomianki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Świt Staroźreby - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - MKS Ciechanów | 2 - 0 |
Serie 5
Algemeen
MKS Narew 1962 Ostrołęka + Mazur Gostynin Less than 4.5 cards 10 van 10
MKS Narew 1962 Ostrołęka Geen nederlagen 4
MKS Narew 1962 Ostrołęka Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
MKS Narew 1962 Ostrołęka Beide teams scoren 8 van 10
Mazur Gostynin Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin, starttijd 2024-06-08 14:00:01 internationale tijd.
MKS Narew 1962 Ostrołęka en Mazur Gostynin neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazur Gostynin
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Mazur Gostynin - Bug Wyszków | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Mazur Gostynin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Mazur Gostynin - Huragan Wołomin | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Huragan Wołomin - Mazur Gostynin | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Mazur Gostynin - MKS Przasnysz | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Mazur Gostynin - MKS Ciechanów | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Żbik Nasielsk - Mazur Gostynin | 3 - 1 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |