MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKS Podlasie Sokołów Podlaski
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | LKS Mazur Karczew - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Znicz II Pruszków | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Drogowiec Jedlińsk - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Chlebnia | 3 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Promna | 2 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 5 - 4 |
Serie 6
Algemeen
Milan Milanówek Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Milan Milanówek Less than 4.5 cards 10 van 10
MKS Podlasie Sokołów Podlaski Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
MKS Podlasie Sokołów Podlaski Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Milan Milanówek Geen nederlagen 3
MKS Podlasie Sokołów Podlaski Met tegendoelpunten 3
MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek, starttijd 2024-06-22 16:00:29 internationale tijd.
MKS Podlasie Sokołów Podlaski en Milan Milanówek neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Milan Milanówek
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Milan Milanówek - LKS Mazur Karczew | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Radomiak II Radom - Milan Milanówek | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Milan Milanówek - Znicz II Pruszków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Milan Milanówek - Drogowiec Jedlińsk | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Raszyn - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | KS Teresin - Milan Milanówek | 0 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |