Red Bull Bragantino II - Primavera SP (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Red Bull Bragantino II
Copa Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-17 | Red Bull Bragantino II - Capivariano FC SP | geannuleerd | |
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | Primavera SP - Red Bull Bragantino II | geannuleerd | |
Ronde 8 | |||
2024-08-03 | Red Bull Bragantino II - Rio Branco EC | geannuleerd | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | EC Sao Bento SP - Red Bull Bragantino II | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Capivariano FC SP - Red Bull Bragantino II | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | Red Bull Bragantino II - Primavera SP | 0 - 4 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-06 | Grêmio Prudente - Red Bull Bragantino II | 4 - 2 | |
2024-03-30 | Red Bull Bragantino II - Grêmio Prudente | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.55
|
3.2
|
2.45
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Red Bull Bragantino II Geen winst 3
Red Bull Bragantino II Less than 4.5 cards 6 van 7
Red Bull Bragantino II More than 10.5 corners 5 van 6
Primavera SP Met tegendoelpunten 3
Primavera SP Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Primavera SP Eerste team dat scoort 7 van 9
Primavera SP More than 4.5 cards 8 van 10
Primavera SP More than 10.5 corners 4 van 5
Red Bull Bragantino II - Primavera SP
Brazilië, Copa Paulista, match Red Bull Bragantino II - Primavera SP, starttijd 2024-07-06 20:00:00 internationale tijd.
Red Bull Bragantino II en Primavera SP neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Primavera SP
Copa Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-17 | EC Sao Bento SP - Primavera SP | - | |
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | Primavera SP - Red Bull Bragantino II | geannuleerd | |
2024-08-11 | Primavera SP - Red Bull Bragantino SP | - | |
Ronde 8 | |||
2024-08-03 | Capivariano FC SP - Primavera SP | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Primavera SP - Rio Branco EC | 3 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Primavera SP - EC Sao Bento SP | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | Red Bull Bragantino II - Primavera SP | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-30 | Primavera SP - Capivariano FC SP | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Rio Branco EC - Primavera SP | 1 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC XV de Novembro de Jaú | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 13 |
2
|
CA Votuporanguense | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 12 |
3
|
VOCEM | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:9 | 5 |
4
|
Grêmio Prudente | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:8 | 3 |
5
|
Mirassol FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:8 | 3 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | 13 |
2
|
Atlética Francana | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 9 |
3
|
Comercial FC SP | 5 | 1 | 3 | 2 | 7:9 | 6 |
4
|
Botafogo FC SP | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 5 |
5
|
Barretos | 6 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | 3 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 6 | 5 | 0 | 1 | 6:1 | 15 |
2
|
EC XV de Novembro SP | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:4 | 6 |
4
|
Rio Claro FC SP | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:4 | 5 |
5
|
União São João | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Primavera SP | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 12 |
2
|
EC Sao Bento SP | 6 | 2 | 3 | 1 | 4:3 | 9 |
3
|
Rio Branco EC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
4
|
Capivariano FC SP | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | 6 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 5 | 2 | 3 | 2:8 | 2 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | 14 |
2
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 12 |
3
|
Oeste FC SP | 7 | 3 | 2 | 2 | 4:4 | 11 |
4
|
CA Juventus SP | 7 | 1 | 5 | 1 | 8:8 | 8 |
5
|
EC SAO Bernardo SP | 7 | 1 | 3 | 3 | 6:8 | 6 |
6
|
União Suzano AC | 7 | 0 | 3 | 4 | 5:14 | 3 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |