FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FC Metallurg Lipetsk - FC Murom | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | FC Metallurg Lipetsk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-21 | FC Metallurg Lipetsk - Zenit Penza | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Metallurg Lipetsk - FC Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 |
Serie 7
Algemeen
FC Metallurg Lipetsk + Krasnodar-2 Less than 4.5 cards 10 van 10
Krasnodar-2 Geen winst 3
Krasnodar-2 Eerste tegendoelpunt 4 van 5
FC Metallurg Lipetsk Eerste tegendoelpunt 7 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Krasnodar-2 Zeges 4
Krasnodar-2 Geen tegendoelpunten 3
FC Metallurg Lipetsk Met tegendoelpunten 4
FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2
Rusland, 2. Liga, Division A, match FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2, starttijd 2024-07-20 15:00:00 internationale tijd.
FC Metallurg Lipetsk en Krasnodar-2 neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krasnodar-2
2. Liga, Division A | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | FC Murom - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Krasnodar-2 - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | Khimik Dzerzhinsk - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Krasnodar-2 - Torpedo Miass | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Volga Ulyanovsk - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Krasnodar-2 - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - Krasnodar-2 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Krasnodar-2 - FC Murom | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FC Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |