DYUSSH Oboyan - FC Lgov , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: DYUSSH Oboyan
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-31 | FC Avtomobilist Rylsk - DYUSSH Oboyan | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-25 | DYUSSH Oboyan - Sapphire Dmitriev | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | DYUSSH Oboyan - FC Lgov | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-11 | FC Olimp-Dichnya - DYUSSH Oboyan | Uitgesteld | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | DYUSSH Oboyan - FC Sudzha | 3 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-28 | MBU SSh №4 - DYUSSH Oboyan | 0 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-13 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | 9 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-29 | DYUSSH Oboyan - FC Avtomobilist Rylsk | 5 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | Sapphire Dmitriev - DYUSSH Oboyan | 1 - 6 |
DYUSSH Oboyan - FC Lgov
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match DYUSSH Oboyan - FC Lgov, starttijd 2024-08-17 14:00:56 internationale tijd.
DYUSSH Oboyan en FC Lgov neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Lgov
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-31 | FC Rosich Konyshevka - FC Lgov | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-24 | FC Lgov - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | DYUSSH Oboyan - FC Lgov | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-11 | Sapphire Dmitriev - FC Lgov | Uitgesteld | |
Ronde 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | geannuleerd | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | FC Sudzha - FC Lgov | 1 - 10 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-21 | FC Lgov - MBU SSh №4 | 10 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Lgov | 1 - 3 |
Klassement
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 8 | 5 | 2 | 1 | 28:15 | 17 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:13 | 14 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:14 | 13 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:13 | 10 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:33 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 9 | 8 | 1 | 0 | 54:7 | 25 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 10 | 8 | 1 | 1 | 45:12 | 25 |
3
|
FC Avtomobilist Rylsk | 10 | 5 | 0 | 5 | 28:24 | 15 |
4
|
FC Olimp-Dichnya | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:8 | 14 |
5
|
Sapphire Dmitriev | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:24 | 13 |
6
|
MBU SSh №4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:44 | 7 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:31 | 5 |
8
|
FC Sudzha | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:41 | 5 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |