Santos Piwoda - Orzeł Torki , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Santos Piwoda
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Santos Piwoda - Sanoczanka Święte | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza - Santos Piwoda | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Santos Piwoda - Horyniec Zdrój | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Dąb Dobkowice - Santos Piwoda | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Santos Piwoda - Orzeł Torki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Santos Piwoda - Start Pruchnik | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Santos Piwoda - Start Lisie Jamy | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Santos Piwoda - Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 0 |
Serie 2
Algemeen
Santos Piwoda + Orzeł Torki Geen nederlagen 3
Orzeł Torki Met tegendoelpunten 3
Santos Piwoda - Orzeł Torki
Poland Amateur, Liga Okręgowa Jarosław, match Santos Piwoda - Orzeł Torki, starttijd 2024-08-25 15:00:00 internationale tijd.
Santos Piwoda en Orzeł Torki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa Jarosław, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orzeł Torki
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Orzeł Torki - Dąb Dobkowice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Start Pruchnik - Orzeł Torki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Orzeł Torki - Start Lisie Jamy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Santos Piwoda - Orzeł Torki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Orzeł Torki - Piast Tuczempy | 5 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Płomień Morawsko - Orzeł Torki | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Orzeł Torki - LKS Skołoszów | 2 - 2 |
Klassement
Liga Okręgowa Jarosław 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orzeł Torki | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | 7 |
2
|
Santos Piwoda | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Czuwaj Przemyśl | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
4
|
KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Piast Tuczempy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6
|
LKS Skołoszów | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
7
|
Dąb Dobkowice | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | 5 |
8
|
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
10
|
Start Pruchnik | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
11
|
Polonia Przemyśl | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
13
|
Start Lisie Jamy | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Horyniec Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Sanoczanka Święte | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
16
|
Płomień Morawsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |