Pogon Sokol Lubaczow – teamprestaties Voetbal,
Pogon Sokol Lubaczow
Evenementen
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-12 | Pogon Sokol Lubaczow - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Siarka Tarnobrzeg - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Pogon Sokol Lubaczow - KS Wiązownica | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | MKS Lewart Lubartów - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Pogon Sokol Lubaczow - MKS Czarni Polaniec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Wisła II Kraków - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Pogon Sokol Lubaczow - MKS Podlasie Biala Podlaska | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Wisloka Debica - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Pogon Sokol Lubaczow - Avia Świdnik | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Star Starachowice - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Pogon Sokol Lubaczow - LKS Wiślanie Jaśkowice | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Pogon Sokol Lubaczow - Podhale Nowy Targ | 1 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | ZKS Stal Stalowa Wola - Pogon Sokol Lubaczow | 1 - 3 |
Pogon Sokol Lubaczow
Voetbal, Team Pogon Sokol Lubaczow.
Pogon Sokol Lubaczow neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 4. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement III Liga, Group 4.
In het team Pogon Sokol Lubaczow 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: Pogon Sokol Lubaczow zal plaatsvinden 2024-08-17 15:00:00: Star Starachowice Pogon Sokol Lubaczow . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
III Liga, Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Star Starachowice | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:3 | 6 |
2
|
Siarka Tarnobrzeg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
3
|
MKS Sandecja Nowy Sacz | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
4
|
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | 4 |
5
|
KS Wiązownica | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
6
|
Korona II Kielce SA | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
7
|
LKS Wiślanie Jaśkowice | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
8
|
Podhale Nowy Targ | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
Pogon Sokol Lubaczow | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
Chelmianka Chelm | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
11
|
Wisła II Kraków | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 2 |
12
|
Swidniczanka Swidnik | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
13
|
MKS Podlasie Biala Podlaska | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
Avia Świdnik | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
15
|
MKS Lewart Lubartów | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 1 |
16
|
KS Wisloka Debica | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
17
|
MKS Czarni Polaniec | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | 0 |
18
|
ZKS Unia Tarnow | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | 0 |