FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Druzhina Sudzha
Kursk Oblast Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-04-21 | FC Druzhina Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | 1 - 2 | |
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2023-08-19 | FC Druzhina Sudzha - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2023-08-05 | FC Druzhina Sudzha - FC Gorky Kursk | 0 - 11 | |
yuvarlak 11 | |||
2023-07-29 | FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2023-07-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Druzhina Sudzha | 3 - 3 |
FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Druzhina Sudzha - FC Rosich Konyshevka, başlangıç zamanı 2023-07-29 15:00:00 uluslararası saat.
FC Druzhina Sudzha Ve FC Rosich Konyshevka şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Rosich Konyshevka
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | MBU SSh №4 - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Rosich Konyshevka - MBU SSh №4 | 0 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |