9 de Julio de Rafaela - Sportivo Las Parejas (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | 9 de Julio de Rafaela - Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Linqueno - 9 de Julio de Rafaela | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Pronunciamiento | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Las Parejas - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 0 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Sp. Belgrano de S. F. - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | 9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig | 4 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
3
|
3.3
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 8
Genel
Sportivo Las Parejas Kayıplar 4
Sportivo Las Parejas Gol yenilen maçlar 9
Sportivo Las Parejas 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Sportivo Las Parejas Karşılıklı gol 7 itibaren 8
Sportivo Las Parejas İlk gol yiyen 5 itibaren 6
Sportivo Las Parejas Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
9 de Julio de Rafaela 2.5 gol altı 5 itibaren 5
9 de Julio de Rafaela Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
9 de Julio de Rafaela - Sportivo Las Parejas
Arjantin, Torneo Federal A, maç 9 de Julio de Rafaela - Sportivo Las Parejas, başlangıç zamanı 2024-04-14 20:00:00 uluslararası saat.
9 de Julio de Rafaela Ve Sportivo Las Parejas şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Sportivo Las Parejas
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | Sportivo Las Parejas - Independiente de Chivilcoy | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay - Sportivo Las Parejas | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-24 | Sportivo Las Parejas - Linqueno | 0 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas | 0 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Las Parejas - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-25 | Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Sportivo Las Parejas | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Sportivo Las Parejas - Sp. Belgrano de S. F. | 0 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 15 | 9 | 4 | 2 | 21:9 | 31 |
2
|
CA Germinal | 15 | 8 | 6 | 1 | 22:10 | 30 |
3
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 15 | 8 | 3 | 4 | 19:11 | 27 |
4
|
Kimberley | 16 | 5 | 9 | 2 | 13:8 | 24 |
5
|
Circulo Deportivo | 16 | 6 | 3 | 7 | 17:23 | 21 |
6
|
CD Santamarina Tandil | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:12 | 19 |
7
|
Deportivo Rincón | 15 | 5 | 3 | 7 | 11:14 | 18 |
8
|
Sol de Mayo | 15 | 5 | 2 | 8 | 13:26 | 17 |
9
|
Cipolletti | 15 | 3 | 6 | 6 | 8:12 | 15 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gutiérrez SC | 15 | 8 | 4 | 3 | 16:11 | 28 |
2
|
Club Bolivar (Arg) | 15 | 8 | 2 | 5 | 18:9 | 26 |
3
|
Camioneros | 15 | 6 | 5 | 4 | 16:10 | 23 |
4
|
Atenas Rio Cuarto | 15 | 6 | 3 | 6 | 19:17 | 21 |
5
|
CD Argentino Monte Maiz | 15 | 5 | 6 | 4 | 11:9 | 21 |
6
|
San Martin de Mendoza | 15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 21 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 15 | 5 | 5 | 5 | 12:14 | 20 |
8
|
Huracan Las Heras | 15 | 4 | 6 | 5 | 11:15 | 18 |
9
|
Estudiantes San Luis | 15 | 3 | 5 | 7 | 15:21 | 14 |
10
|
Ferro de General Pico | 15 | 2 | 5 | 8 | 7:19 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sp. Belgrano de S. F. | 14 | 8 | 3 | 3 | 13:5 | 27 |
2
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 13 | 7 | 5 | 1 | 18:7 | 26 |
3
|
Linqueno | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:8 | 22 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:10 | 20 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:14 | 19 |
6
|
Independiente de Chivilcoy | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:11 | 17 |
7
|
CA Douglas Haig | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:12 | 14 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 14 | 2 | 3 | 9 | 8:27 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 13 | 1 | 4 | 8 | 6:19 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 14 | 9 | 2 | 3 | 20:9 | 29 |
2
|
Central Norte de Salta | 13 | 8 | 4 | 1 | 19:8 | 28 |
3
|
San Martín Formosa | 13 | 7 | 3 | 3 | 17:7 | 24 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:11 | 22 |
5
|
Juventud Antoniana | 13 | 4 | 4 | 5 | 9:12 | 16 |
6
|
Crucero del Norte | 14 | 3 | 5 | 6 | 10:14 | 14 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 13 | 2 | 5 | 6 | 7:12 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 13 | 2 | 4 | 7 | 9:15 | 10 |
9
|
Union De Sunchales | 13 | 2 | 3 | 8 | 7:22 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |