General Martín Ledesma - Encarnacion FC (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: General Martín Ledesma
Division Intermedia | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | General Martín Ledesma - Independiente FBC | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-27 | Resistencia FC - General Martín Ledesma | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | General Martín Ledesma - Rubio Ñu | 4 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | Deportivo Santani - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-09 | General Martín Ledesma - Carapegua | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-02 | Deportivo Recoleta - General Martín Ledesma | 4 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-26 | General Martín Ledesma - Club Atlético Tembetary | 0 - 4 |
dizi 2
Genel
General Martín Ledesma İlk gol yiyen 5 itibaren 7
General Martín Ledesma Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
General Martín Ledesma - Encarnacion FC
Paraguay, Division Intermedia, maç General Martín Ledesma - Encarnacion FC, başlangıç zamanı 2024-04-28 14:00:00 uluslararası saat.
General Martín Ledesma Ve Encarnacion FC şampiyonaya katılır Division Intermedia, Paraguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Encarnacion FC
Division Intermedia | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-08 | Encarnacion FC - Sportivo San Lorenzo | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Independiente FBC - Encarnacion FC | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-23 | Encarnacion FC - Resistencia FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-17 | Rubio Ñu - Encarnacion FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-07 | Encarnacion FC - Deportivo Santani | 3 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-01 | Carapegua - Encarnacion FC | 4 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-25 | Encarnacion FC - Deportivo Recoleta | 0 - 1 |
Puan durumu
Division Intermedia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Recoleta | 13 | 10 | 1 | 2 | 32:11 | 31 |
2
|
Carapegua | 13 | 8 | 3 | 2 | 21:10 | 27 |
3
|
Club Atlético Tembetary | 13 | 7 | 2 | 4 | 16:10 | 23 |
4
|
Resistencia FC | 13 | 7 | 2 | 4 | 16:13 | 23 |
5
|
Sportivo San Lorenzo | 13 | 6 | 3 | 4 | 19:16 | 21 |
6
|
Encarnacion FC | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:16 | 20 |
7
|
Club Fernando | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:14 | 19 |
8
|
Independiente FBC | 13 | 5 | 4 | 4 | 14:12 | 19 |
9
|
Guaireña | 13 | 5 | 5 | 3 | 14:11 | 17 |
10
|
General Martín Ledesma | 13 | 3 | 6 | 4 | 14:20 | 15 |
11
|
Rubio Ñu | 13 | 3 | 5 | 5 | 19:23 | 14 |
12
|
12 de Junio de Villa Hayes | 13 | 4 | 2 | 7 | 13:18 | 14 |
13
|
Deportivo Santani | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:19 | 14 |
14
|
Pastoreo FC | 13 | 3 | 3 | 7 | 13:22 | 12 |
15
|
CA 3 de Febrero | 13 | 1 | 5 | 7 | 7:17 | 8 |
16
|
Atlético Colegiales | 13 | 1 | 2 | 10 | 15:26 | 5 |