Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta (4-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Academia Anzoategui FC
Copa Venezuela | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-30 | UCV FC - Academia Anzoategui FC | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-27 | Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta | 4 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-13 | Academia Anzoategui FC - UCV FC | 1 - 0 | |
Segunda División | |||
2023-09-06 | Deportivo Miranda - Academia Anzoategui FC | 2 - 2 | |
2023-08-27 | Bolivar SC - Academia Anzoategui FC | 0 - 0 | |
2023-05-17 | Deportivo Nueva Esparta - Academia Anzoategui FC | 4 - 1 |
dizi 8
Genel
Deportivo Nueva Esparta Galibiyetsiz 7
Deportivo Nueva Esparta Gol yenilen maçlar 4
Deportivo Nueva Esparta 2.5 gol altı 5 itibaren 5
Deportivo Nueva Esparta İlk gol yiyen 5 itibaren 6
Deportivo Nueva Esparta Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Academia Anzoategui FC Mağlubiyetsiz 4
Academia Anzoategui FC Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Kişisel toplantılar
Deportivo Nueva Esparta Gol yenilen maçlar 3
Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta
Venezuela, Copa Venezuela, maç Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta, başlangıç zamanı 2024-06-27 19:30:00 uluslararası saat.
Academia Anzoategui FC Ve Deportivo Nueva Esparta şampiyonaya katılır Copa Venezuela, Venezuela.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Deportivo Nueva Esparta
Copa Venezuela | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-03 | Deportivo Nueva Esparta - UCV FC | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-27 | Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta | 4 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-19 | UCV FC - Deportivo Nueva Esparta | 1 - 0 | |
Segunda División | |||
2024-05-04 | Deportivo Nueva Esparta - Atlético La Cruz | 1 - 1 | |
2024-04-06 | Deportivo Nueva Esparta - Dynamo Puerto FC | 0 - 1 | |
2024-03-17 | Atlético La Cruz - Deportivo Nueva Esparta | 0 - 0 |
Puan durumu
Group F: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Tachira | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
2
|
Ureña SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:13 | 6 |
3
|
Real Frontera FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
Group G: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo La Guaira | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Aragua | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group I: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monagas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2
|
Atlético La Cruz | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Group H: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zamora | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
Academia Rey | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3
|
Portuguesa | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group J: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trujillanos | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
2
|
Rayo Zuliano | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3
|
Heroes De Falcon | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
Group E: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2
|
UCV FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group D: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes Merida | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2
|
CD Hermanos Colmenarez | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Atletico El Vigia | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group C: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2
|
Angostura FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3
|
Fundación Aifi | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yaracuyonas FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
2
|
Carabobo | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
3
|
Academia Puerto Cabello | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Caracas | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2
|
Metropolitanos | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3
|
Deportivo Miranda | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
Group F: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Deportivo Tachira | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo La Guaira | ||||||
|
Aragua | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Monagas SC | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zamora | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Portuguesa |
Group J: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Trujillanos | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
UCV FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estudiantes Merida | ||||||
|
CD Hermanos Colmenarez | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Angostura FC | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Puerto Cabello | ||||||
|
Yaracuyonas FC | ||||||
|
Carabobo |
Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Metropolitanos | ||||||
|
Caracas |
Group F: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Deportivo Tachira | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Deportivo La Guaira | ||||||
|
Aragua |
Group I: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Monagas SC | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zamora | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Trujillanos | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
UCV FC |
Group D: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Hermanos Colmenarez | ||||||
|
Estudiantes Merida | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Angostura FC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Puerto Cabello | ||||||
|
Yaracuyonas FC | ||||||
|
Carabobo |
Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Metropolitanos | ||||||
|
Caracas |