Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 20 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk II - Metallurg Asha | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-06 | Metallurg Asha - Amkar-2 Perm | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-30 | Tobol Kurgan - Metallurg Asha | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-08-27 | Metallurg Asha - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | Metallurg Asha - FC Ufa-M | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-08-14 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | 3 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | 2 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 4 - 2 |
dizi 7
Genel
Metallurg Asha + Chelyabinsk Youth Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Chelyabinsk Youth Gol yenilen maçlar 3
Chelyabinsk Youth 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Metallurg Asha Hiç gol yenmemiş 3
Metallurg Asha Galibiyet 9
Metallurg Asha 2.5 gol altı 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
Chelyabinsk Youth Mağlubiyetsiz 3
Metallurg Asha Gol yenilen maçlar 3
Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, maç Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth, başlangıç zamanı 2024-07-20 07:00:00 uluslararası saat.
Metallurg Asha Ve Chelyabinsk Youth şampiyonaya katılır Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Chelyabinsk Youth
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 21 | |||
2024-09-21 | Chelyabinsk Youth - Tyumen-2 | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-13 | Tobol Tobolsk - Chelyabinsk Youth | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-07 | Chelyabinsk Youth - Irtysh Omsk II | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-30 | Amkar-2 Perm - Chelyabinsk Youth | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | Chelyabinsk Youth - Tobol Kurgan | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | FC Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 1 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Chelyabinsk Youth - FC Shakhtar Korkino | 5 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-03 | FC Ilpar Ilyinsky - Chelyabinsk Youth | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Chelyabinsk Youth - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | 2 - 0 |
Puan durumu
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 16 | 12 | 3 | 1 | 51:13 | 39 |
2
|
FC Ilpar Ilyinsky | 16 | 12 | 1 | 3 | 45:18 | 37 |
3
|
Metallurg Asha | 16 | 12 | 0 | 4 | 39:14 | 36 |
4
|
Chelyabinsk Youth | 16 | 9 | 2 | 5 | 28:18 | 29 |
5
|
Amkar-2 Perm | 16 | 9 | 2 | 5 | 36:25 | 29 |
6
|
Tobol Kurgan | 16 | 8 | 2 | 6 | 27:22 | 26 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 16 | 7 | 2 | 7 | 32:31 | 23 |
8
|
Tyumen-2 | 15 | 6 | 0 | 9 | 28:25 | 18 |
9
|
Tobol Tobolsk | 15 | 4 | 1 | 10 | 17:36 | 13 |
10
|
FC Ufa-M | 16 | 3 | 2 | 11 | 15:43 | 11 |
11
|
Irtysh Omsk II | 16 | 2 | 2 | 12 | 15:54 | 8 |
12
|
FC Shakhtar Korkino | 14 | 1 | 1 | 12 | 7:41 | 4 |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino | ||||||
|
FC Ufa-M |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
FC Ufa-M | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino |