SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SV Gmunder Milch
Landesliga Oberosterreich | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Union Ostermiething - SV Gmunder Milch | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | SV Gmunder Milch - SV Bad Ischl | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-09 | SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-02 | SV Friedburg/Pöndorf - SV Gmunder Milch | 4 - 1 |
dizi 3
Genel
SV Gmunder Milch Kayıplar 3
SV Gmunder Milch Gol yenilen maçlar 3
DSG Union HABAU Perg Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg
Avusturya Amatör, Landesliga Oberosterreich, maç SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg, başlangıç zamanı 2024-08-09 17:30:00 uluslararası saat.
SV Gmunder Milch Ve DSG Union HABAU Perg şampiyonaya katılır Landesliga Oberosterreich, Avusturya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: DSG Union HABAU Perg
Landesliga Oberosterreich | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-30 | SV Grün Weiss Micheldorf - DSG Union HABAU Perg | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | SV Friedburg/Pöndorf - DSG Union HABAU Perg | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | DSG Union HABAU Perg - Vortuna Bad Leonfelden | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-09 | SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-02 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 2 | |
2023-05-05 | DSG Union HABAU Perg - SV Bad Ischl | 3 - 1 | |
2023-04-21 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 3 | |
2023-04-06 | DSG Union HABAU Perg - Union Mondsee | 3 - 1 | |
2023-03-24 | DSG Union HABAU Perg - Union Raika Weisskirchen | 1 - 1 |
Puan durumu
Landesliga Oberosterreich 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Sedda Bad Schallerbach | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
SV Friedburg/Pöndorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Union Ostermiething | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
4
|
Union Dietach | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Vortuna Bad Leonfelden | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Rohrbach-Berg | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
7
|
ASK Sankt Valentin | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
8
|
Union Mondsee | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
Sportunion St. Martin im Mühlkreis | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
Union Raika Weisskirchen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
SV Bad Ischl | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
SV Grün Weiss Micheldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
DSG Union HABAU Perg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
SPG Pregarten | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
15
|
SV Gmunder Milch | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
16
|
Union Edelweiss | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |