FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky , Voronezh Oblast Championship — latest Football results, statistics and series
Events: FC Bars-1 Bobrov
Voronezh Oblast Championship | |||
Round 9 | |||
2024-06-22 | FC Bars-1 Bobrov - Khoper Novokhopersk | - | |
Round 8 | |||
2024-06-15 | FC Bars-1 Bobrov - FC Salyut Buturlinovka | - | |
Round 7 | |||
2024-06-09 | FC Povorino - FC Bars-1 Bobrov | 0 - 11 | |
Round 6 | |||
2024-06-01 | FC Bars-1 Bobrov - Juvenal Borisoglebsk | 6 - 1 | |
Round 5 | |||
2024-05-26 | FC Gribanovskiy - FC Bars-1 Bobrov | 0 - 3 | |
2024-05-25 | FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky | canceled | |
Round 4 | |||
2024-05-18 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Bars-1 Bobrov | 3 - 5 |
FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, match FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky, start time 2024-05-25 14:00:00 international time.
FC Bars-1 Bobrov and Kristall Yelan-Kolenovsky takes part in the championship Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
You can see the list of players in the squad, head coach and upcoming matches. Also evaluate in more detail the effectiveness and arithmetic average of the teams before the game:
Events: Kristall Yelan-Kolenovsky
Voronezh Oblast Championship | |||
Round 9 | |||
2024-06-23 | Sokol Ertil - Kristall Yelan-Kolenovsky | - | |
Round 8 | |||
2024-06-15 | Kristall Yelan-Kolenovsky - Juvenal Borisoglebsk | - | |
Round 7 | |||
2024-06-08 | FC Energy Talovaya - Kristall Yelan-Kolenovsky | 2 - 3 | |
Round 6 | |||
2024-06-01 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Gribanovskiy | 4 - 1 | |
Round 5 | |||
2024-05-25 | FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky | canceled | |
2024-05-25 | FC Povorino - Kristall Yelan-Kolenovsky | postponed | |
Round 4 | |||
2024-05-18 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Bars-1 Bobrov | 3 - 5 |
Standings
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 6 | 0 | 0 | 29:12 | 18 |
2
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 76:3 | 18 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:4 | 18 |
4
|
FC Don Podgornoe | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | 10 |
5
|
Pobeda Panino | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:29 | 9 |
6
|
FC Semiluki | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:28 | 6 |
7
|
FC Yunost Voronezh | 7 | 2 | 0 | 5 | 10:36 | 6 |
8
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 19:27 | 4 |
9
|
FC Uragan Semiluki | 6 | 1 | 0 | 5 | 14:36 | 3 |
10
|
FC Verkhnyaya Khava | 6 | 1 | 0 | 5 | 16:45 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 7 | 7 | 0 | 0 | 35:7 | 21 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:11 | 15 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 7 | 5 | 0 | 2 | 34:18 | 15 |
4
|
FC Anna | 6 | 4 | 0 | 2 | 30:13 | 12 |
5
|
Sokol Ertil | 7 | 3 | 1 | 3 | 19:21 | 10 |
6
|
FC Energy Talovaya | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:24 | 7 |
7
|
FC Salyut Buturlinovka | 6 | 1 | 3 | 2 | 18:18 | 6 |
8
|
FC Gribanovskiy | 7 | 1 | 1 | 5 | 13:24 | 4 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:19 | 3 |
10
|
FC Povorino | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:44 | 0 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kotoffey Kantemirovka | 6 | 6 | 0 | 0 | 26:3 | 18 |
2
|
Temp Boguchar | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:4 | 15 |
3
|
Lider-Kalach | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:15 | 12 |
4
|
FC Olkhovatka | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:13 | 10 |
5
|
Rassvet Troitskoye | 6 | 3 | 0 | 3 | 17:15 | 9 |
6
|
Tsementnik Podgorensky | 5 | 2 | 1 | 2 | 14:19 | 7 |
7
|
FC Kantemirovka | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:12 | 6 |
8
|
FC Pavlovsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:25 | 3 |
9
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:24 | 0 |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |