FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Azard Group Ryazan
Ryazan Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Azard Group Ryazan - FC Ryazhskiy ARZ | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FC Azard Group Ryazan - SC Kiritsy | 2 - 1 | |
SFF Center Cup Winners Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-01 | Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan | 11 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2023-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Signal Obninsk | 3 - 1 |
FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk
Russia Amateur, SFF Center Cup Winners Cup, match FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk, starttijd 2024-04-30 15:00:11 internationale tijd.
FC Azard Group Ryazan en FC Sokol Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap SFF Center Cup Winners Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Sokol Lipetsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-06 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-30 | FC Sokol Lipetsk - Lev Tolstoy | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-23 | Atom Lebedyan - FC Sokol Lipetsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-08-10 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Uitgesteld | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | FC Sokol Lipetsk - Rodnik Parshinovka | 0 - 0 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-31 | Lev Tolstoy - FC Sokol Lipetsk | 2 - 11 |
Klassement
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
2
|
FC Aerozol Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:5 | 3 |
3
|
FC Signal Obninsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:12 | 0 |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
Khimik Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 12:3 | 3 |
3
|
FC Azard Group Ryazan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | 0 |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
FC Gorky Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3
|
FC Torpedo Ramon | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
3
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |