BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: BATE Borisov Reserve
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | BATE Borisov Reserve - FK Bumprom | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Bff Academy Minsk U17 U17 - BATE Borisov Reserve | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | BATE Borisov Reserve - Kommunalnik Slonim | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-01 | FC ORSHA - BATE Borisov Reserve | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - FC LIDA | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-18 | Dinamo Minsk Reserve - BATE Borisov Reserve | 1 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-12 | BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-04 | Energetik BGU Minsk - BATE Borisov Reserve | 0 - 2 |
dizi 8
Genel
Lokomotiv Gomel Mağlubiyetsiz 3
Lokomotiv Gomel Gol yenilen maçlar 5
Lokomotiv Gomel Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Lokomotiv Gomel Less than 4.5 cards 8 itibaren 10
BATE Borisov Reserve Galibiyet 3
BATE Borisov Reserve 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
BATE Borisov Reserve Karşılıklı gol 5 itibaren 6
BATE Borisov Reserve Less than 4.5 cards 7 itibaren 9
BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel
Belarus, Pervaya Liga, maç BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel, başlangıç zamanı 2024-05-12 11:00:00 uluslararası saat.
BATE Borisov Reserve Ve Lokomotiv Gomel şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Lokomotiv Gomel
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | FK Bumprom - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | Lokomotiv Gomel - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Kommunalnik Slonim - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Lokomotiv Gomel - FC ORSHA | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | FC LIDA - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-24 | Lokomotiv Gomel - Dinamo Minsk Reserve | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-19 | Lokomotiv Gomel - Energetik BGU Minsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-12 | BATE Borisov Reserve - Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-03 | Lokomotiv Gomel - Shakhter Soligorsk Reserve | 4 - 1 |
Puan durumu
Pervaya Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:9 | 22 |
2
|
Niva Dolbizno | 9 | 5 | 3 | 1 | 23:12 | 18 |
3
|
BATE Borisov Reserve | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:11 | 18 |
4
|
FC LIDA | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:10 | 17 |
4
|
Volna Pinsk | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | 17 |
6
|
BK Maxline Vitebsk | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:8 | 15 |
7
|
Belshina | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:9 | 14 |
8
|
Dinamo Minsk Reserve | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 14 |
9
|
Ostrovets | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | 14 |
10
|
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:23 | 11 |
11
|
FK Bumprom | 9 | 3 | 1 | 5 | 18:14 | 10 |
12
|
Lokomotiv Gomel | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:13 | 8 |
13
|
FC ORSHA | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:14 | 8 |
14
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:14 | 8 |
15
|
FC BARANOVICHI | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:17 | 8 |
16
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
17
|
Kommunalnik Slonim | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:19 | 5 |
18
|
Energetik BGU Minsk | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:16 | -5 |