General Martín Ledesma - Club River Plate Asuncion (3-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: General Martín Ledesma
Кубок Парагвая | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-07-11 | Olimpia de Itá - General Martín Ledesma | - | |
Division Intermedia | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | General Martín Ledesma - Independiente FBC | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-27 | Resistencia FC - General Martín Ledesma | 1 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | General Martín Ledesma - Rubio Ñu | 4 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | Deportivo Santani - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-09 | General Martín Ledesma - Carapegua | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-02 | Deportivo Recoleta - General Martín Ledesma | 4 - 0 |
General Martín Ledesma - Club River Plate Asuncion
Paraguay, Division Intermedia, maç General Martín Ledesma - Club River Plate Asuncion, başlangıç zamanı 2022-10-11 18:00:00 uluslararası saat.
General Martín Ledesma Ve Club River Plate Asuncion şampiyonaya katılır Division Intermedia, Paraguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Club River Plate Asuncion
Кубок Парагвая | |||
yuvarlak 2 | |||
2023-06-15 | Club River Plate Asuncion - Carapegua | 2 - 3 | |
Division Intermedia | |||
yuvarlak 30 | |||
2022-10-11 | General Martín Ledesma - Club River Plate Asuncion | 3 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2022-09-29 | Club River Plate Asuncion - Atyra FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2022-09-24 | Deportivo Santani - Club River Plate Asuncion | 3 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2022-09-16 | Club River Plate Asuncion - Sportivo Iteño | 4 - 1 |
Puan durumu
Division Intermedia: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sportivo Trinidense | 30 | 19 | 9 | 2 | 54:24 | 66 |
2
|
Sportiva Luqueno | 30 | 18 | 7 | 5 | 42:26 | 61 |
3
|
Sportivo San Lorenzo | 30 | 16 | 6 | 8 | 47:26 | 54 |
4
|
Pastoreo FC | 30 | 14 | 11 | 5 | 44:28 | 53 |
5
|
Club Fernando | 30 | 13 | 9 | 8 | 48:31 | 48 |
6
|
General Martín Ledesma | 30 | 12 | 9 | 9 | 30:29 | 45 |
7
|
Rubio Ñu | 30 | 12 | 8 | 10 | 39:30 | 44 |
8
|
Independiente FBC | 30 | 11 | 8 | 11 | 33:36 | 41 |
9
|
Atyra FC | 30 | 10 | 6 | 14 | 24:28 | 36 |
10
|
Atlético Colegiales | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:42 | 36 |
11
|
CA 3 de Febrero | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:36 | 35 |
12
|
Deportivo Santani | 30 | 9 | 6 | 15 | 30:42 | 33 |
13
|
Club Guaraní de Trinidad | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:41 | 31 |
14
|
CS 2 de Mayo | 30 | 7 | 8 | 15 | 32:39 | 29 |
15
|
Club River Plate Asuncion | 30 | 7 | 5 | 18 | 27:39 | 26 |
16
|
Sportivo Iteño | 30 | 5 | 8 | 18 | 27:70 | 23 |