General Martín Ledesma - River Plate de Asunción (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: General Martín Ledesma
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-11 | Olimpia De Ita - General Martín Ledesma | - | |
Division Intermedia | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | General Martín Ledesma - Independiente FBC | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Resistencia FC - General Martín Ledesma | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | General Martín Ledesma - Rubio Nu | 4 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Deportivo Santani - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-09 | General Martín Ledesma - Carapegua | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-02 | Deportivo Recoleta - General Martín Ledesma | 4 - 0 |
General Martín Ledesma - River Plate de Asunción
Paraguay, Division Intermedia, match General Martín Ledesma - River Plate de Asunción, starttijd 2022-10-11 18:00:00 internationale tijd.
General Martín Ledesma en River Plate de Asunción neemt deel aan het kampioenschap Division Intermedia, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: River Plate de Asunción
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2023-06-15 | River Plate de Asunción - Carapegua | 2 - 3 | |
Division Intermedia | |||
Ronde 30 | |||
2022-10-11 | General Martín Ledesma - River Plate de Asunción | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2022-09-29 | River Plate de Asunción - Atyra FC | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2022-09-24 | Deportivo Santani - River Plate de Asunción | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2022-09-16 | River Plate de Asunción - Sportivo Iteno | 4 - 1 |
Klassement
Division Intermedia: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sportivo Trinidense | 30 | 19 | 9 | 2 | 54:24 | 66 |
2
|
Club Sportivo Luqueno | 30 | 18 | 7 | 5 | 42:26 | 61 |
3
|
Sp. San Lorenzo | 30 | 16 | 6 | 8 | 47:26 | 54 |
4
|
Pastoreo FC | 30 | 14 | 11 | 5 | 44:28 | 53 |
5
|
Club Fernando de La Mora | 30 | 13 | 9 | 8 | 48:31 | 48 |
6
|
General Martín Ledesma | 30 | 12 | 9 | 9 | 30:29 | 45 |
7
|
Rubio Nu | 30 | 12 | 8 | 10 | 39:30 | 44 |
8
|
Independiente FBC | 30 | 11 | 8 | 11 | 33:36 | 41 |
9
|
Atyra FC | 30 | 10 | 6 | 14 | 24:28 | 36 |
10
|
Atlético Colegiales | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:42 | 36 |
11
|
CA 3 de Febrero | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:36 | 35 |
12
|
Deportivo Santani | 30 | 9 | 6 | 15 | 30:42 | 33 |
13
|
Club Guaraní de Trinidad | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:41 | 31 |
14
|
CS 2 de Mayo | 30 | 7 | 8 | 15 | 32:39 | 29 |
15
|
River Plate de Asunción | 30 | 7 | 5 | 18 | 27:39 | 26 |
16
|
Sportivo Iteno | 30 | 5 | 8 | 18 | 27:70 | 23 |