Evenementen: FK Usti Nad Labem II
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Usti Nad Labem II - FK Ostrov | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Admira PR B - FK Usti Nad Labem II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FK Usti Nad Labem II - FC Viktoria Marianske Lazne | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | FK Meteor Praag VIII - FK Usti Nad Labem II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | FK Usti Nad Labem II - FK Neratovice Byskovice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Hrebec - FK Usti Nad Labem II | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Usti Nad Labem II - SK Ujezd Praha 4 | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Olympie Brezova - FK Usti Nad Labem II | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 |
FK Usti Nad Labem II - SK Slany
Tsjechië, Divize B, match FK Usti Nad Labem II - SK Slany, starttijd 2024-10-26 12:30:00 internationale tijd.
FK Usti Nad Labem II en SK Slany neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Slany
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | SK Slany - Admira PR B | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | FC Viktoria Marianske Lazne - SK Slany | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | SK Slany - FK Meteor Praag VIII | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Neratovice Byskovice - SK Slany | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | SK Slany - SK Hrebec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Ujezd Praha 4 - SK Slany | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | SK Slany - FK Olympie Brezova | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FC Predni Kopanina - SK Slany | 0 - 3 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-13 | SK Slany - SK Sokol Brozany | 0 - 5 | |
Divize B | |||
2024-08-09 | SK Slany - Tempo Prague | 1 - 0 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |