FK Usti Nad Labem II - SK Slany , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK Usti Nad Labem II
Divize B | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-05 | FK Usti Nad Labem II - FK Ostrov | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-29 | Admira PR B - FK Usti Nad Labem II | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | FK Usti Nad Labem II - FC Viktoria Marianske Lazne | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-15 | Meteor Praha - FK Usti Nad Labem II | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | FK Usti Nad Labem II - FK Neratovice Byskovice | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | SK Hrebec - FK Usti Nad Labem II | 4 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | FK Usti Nad Labem II - SK Ujezd Praha 4 | 0 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | FK Olympie Brezova - FK Usti Nad Labem II | 2 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 |
FK Usti Nad Labem II - SK Slany
Çek Cumhuriyeti, Divize B, maç FK Usti Nad Labem II - SK Slany, başlangıç zamanı 2024-10-26 12:30:00 uluslararası saat.
FK Usti Nad Labem II Ve SK Slany şampiyonaya katılır Divize B, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SK Slany
Divize B | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-05 | SK Slany - Admira PR B | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-28 | FC Viktoria Marianske Lazne - SK Slany | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | SK Slany - Meteor Praha | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | FK Neratovice Byskovice - SK Slany | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-06 | SK Slany - SK Hrebec | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | SK Ujezd Praha 4 - SK Slany | 0 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | SK Slany - FK Olympie Brezova | 2 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | FC Predni Kopanina - SK Slany | 0 - 3 | |
Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-13 | SK Slany - SK Sokol Brozany | 0 - 5 | |
Divize B | |||
2024-08-09 | SK Slany - Tempo Prague | 1 - 0 |
Puan durumu
Divize B: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Meteor Praha | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Baník Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
FC Slavia Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |